Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Anders på tredjeplass i Romeriksløpet

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Romeriksløpet ble arrangert fra Dammyra skytebane i Sørum. Sørlifjellet bød på noe av Romerikes fineste orienteringsterreng, noe løperne også ga uttrykk for da de kom til mål. Hans ble nr.2 i H80, Anders nr.3 i herreklassen, mens Gaute kom seg raskt gjennom løypa i H11-12. Herreklassenble vunnet av Anders Nordberg, mens dameklassen ble vunnet av Ingunn Hultgreen Weltzien.



RESULTATER



N-åpen







Erlend Bjørge Bogstad

Raumar Orientering

18:17



Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

58:39



Nils Aas Ødegård

Raumar Orientering

52:56











D10







Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

27:04



Ragnhild Fagerli Næss

Raumar Orientering

56:29











H11-12







Trygve-Erling Hjelseth

Raumar Orientering

34:06



Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

30:28



Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

24:44



Håvard Gundersen

Raumar Orientering

21:00











H17





1

Anders Nordberg

Nydalens SK

1:20:30

2

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

1:24:32

3

Anders Vister

Raumar Orientering

1:25:19

4

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

1:26:14

5

Håvard Haga

Raumar Orientering

1:27:06











H45





1

Leif Størmer

Fossum IF

56:47

2

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:06:16

3

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

1:06:18

17

Dag Økern

Raumar Orientering

1:24:43

18

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:28:05











H80





1

Ole Sannes

Lillomarka OL

54:22

2

Hans Haug Ruud

Raumar Orientering

1:01:26

3

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

1:26:57











D13-14 jaktstart





1

Ragne Wiklund

Nydalens SK

42:22

2

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

43:18

3

Jenny Baklid

Konnerud IL

43:25

14

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

1:11:33

18

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

1:13:38











H15-16 jaktstart





1

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

55:04

2

Kasper Fosser

Heming Orientering

55:19

3

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

57:14

5

Anders Haga

Raumar Orientering

57:40

23

Andreas Sedin

Raumar Orientering

1:50:19




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.