Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

O-festivalen 2014: Anders nr.34 - Anna vant sin klasse

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Sprint i fjellterreng var rammen for O-festivalens første konkurranse på Norefjell fredag 27.juni 2014. Anna vant D13-16N. Anders ble nr.34 i H21E, som ble vunnet av storebror Martin Vister. Damenes eliteklasse ble vunnet av Ingjerd Myhre fra Kongsberg. Arrangementet som skal være et av norsk orienterings flaggskip, trakk ca. 2000 deltakere på innledningsdistansen.



RESULTATER




D17-18E





1

Tilda Johansson

OK Orion

13:21

2

Ingeborg Eide

Byåsen IL

13:42

3

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

13:56

4

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

14:14

33

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

19:08











H21E





1

Martin Vister

Järla Orientering

13:50

2

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

13:53

3

Anders Nordberg

Nydalens SK

14:04

26

Eirik Rustad

Raumar Orientering

15:18

34

Anders Vister

Raumar Orientering

15:43

36

Håvard Haga

Raumar Orientering

15:50

42

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

16:06

87

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

19:02











D21E





1

Ingjerd Myhre

Järla Orientering

14:38

2

Audhild B Rognstad

NTNUI

15:07

3

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

15:48

38

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

24:10











D13-16N





1

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

11:47

2

Anne Haug

Stokke IL

12:18

3

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

18:57











D14





1

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

10:57

2

Aurora Gjølsjø

OK Moss

11:18

3

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

11:20

40

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

23:27











D45AK





1

Kristin Sørensen

Sturla, IF

13:12

2

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

13:39

3

Emma Smeland Nygårdseter

Vegårshei IL

13:41

13

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

16:49











D45





1

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

13:12

2

Eva Lill Kvisle

Asker Skiklubb

13:20

3

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

13:31

39

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

17:31











H11-12





1

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

09:14

2

Christopher Engebretsen

OK Moss

09:57

3

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

10:10

38

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

14:45











H45





1

Leif Størmer

Fossum IF

10:05

2

Kjetil Bjørlo

Halden SK

10:40

3

Johan Ivarsson

Freidig

11:02

6

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

11:13

61

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

14:01











H50





1

Atle Dengerud

Steinkjer OK

11:46

2

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

12:15

3

Øyvind Drage

Kongsberg OL

12:20

32

Terje Bråten

Raumar Orientering

16:22











N-åpen







Rasmus Berglund

Ringerike OL

09:45



Brage Fosstveit

Raumar Orientering

17:08




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline