Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Tiril og Anna løp godt i Vårspretten

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Tiril løp en god mellomdistanse under Vårspretten i Halden og ble nr.14 i D17-18E. Også Anna fikk en fin plassering, da hun ble nr.2 i D13-16N. I Vårstafetten løp Hedda en god etappe da Raumars jentelag ble nr.27. Seirene i senioreliteklassene gikk til Heidi Østlid Bagstevold og Hans Gunar Omdal, mens ullensakerløperne havnet et stykke ned på resultatlista.

Vårstafetten ble en ganske morsom opplevelse for Hedda. Hun fikk løpe blant mange andre lag på sin andre etappe, og tapte bare 6 minutter til de beste lagene på sin andre etappe, etter at gjerdrumsjenta Kristine Eide Rapp hadde løpt en flott førsteetappe. Dessverre gikk det ikke like godt på den siste etappen, men 27.plass var greit nok.

Tiril gjennomførte en teknisk godt løp da hun løp inn til en god 14.plass. Skal hun klatre mye høyere på lista må nok løpskapasiteten økes. Etter nok et godt løp i nybegynnerklassen er kanskje Anna klar for å prøve seg i vanskeligere løyper?



Resten av ullensakerløperne har nok opplevd bedre dager.




RESULTATER



D17-18E





1

Ingrid Lundanes

Emblem IL

30:44

2

Frida Sæther

Freidig

30:56

3

Ingvild Torgersen

Halden SK

31:06

14

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

36:23

18

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

37:39











D21E





1

Heidi Østlid Bagstevold

Fredrikstad SK

34:16

2

Kamilla Olaussen

Fredrikstad SK

35:10

3

Tone Wigemyr

Bækkelagets SK

37:16

19

Silje Ekroll Jahren

Sävedalens Aik

42:15

28

Ewa Gwozdz

Raumar Orientering

47:13

47

Turid Kamstrup Hovind

NTNUI

60:28











H21E





1

Hans Gunnar Omdal

Kristiansand OK

33:31

2

Martin Vister

Järla Orientering

33:57

3

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

33:58

20

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

37:46

41

Eirik Rustad

Raumar Orientering

40:48

42

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

41:03

43

Anders Vister

Raumar Orientering

41:04

63

Piotr Paszynski

Raumar Orientering

45:44

69

Lukasz Charuba

Raumar Orientering

51:50











H21E2





1

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

35:56

2

Alan Cherry

Varegg Fleridrett

37:10

3

Øystein Pettersen

Nydalens SK

39:04

37

Eskil Sande Gullord

Raumar Orientering

50:18

44

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

54:56











DIR-C





1

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

23:16

2

Solveig Sæl

Fossum IF

25:05

3

Anders Vestøl

Vegårshei IL

25:32

8

Kari Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

39:15

10

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

45:27

15

Torunn Hoel

Raumar Orientering

51:36











DIR-A





1

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

25:42

2

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

26:20

3

Bjørnar Valstad

Nittedal OL

27:26

14

Katja Ekroll Jahren

Bækkelagets SK

38:41











H55





1

Jørgen Mårtensson

Modum OL

20:18

2

Leif Eriksson

Modum OL

20:50

3

Rolf Wikström

OK Tyr

21:35

21

Asle Jahren

Raumar Orientering

28:49

42

Jan Sveen

Raumar Orientering

42:11











D13-16N





1

Hanne Kristine Helgesen

IL Tyrving

23:11

2

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

23:18

3

Alba Sunniva Vivaldi Huuse

Bækkelagets SK

25:59











D45





1

Eva Lill Kvisle

Asker Skiklubb

23:38

2

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

25:42

3

Hege Feiring

IL Tyrving

26:12

18

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

31:50

21

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

32:33

30

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

40:06

38

Anne Teigland Arntzen

Raumar Orientering

61:20











D17-





1

Guro Harstad

West Anglian

39:32

2

Celine Renard

Kongsberg OL

40:02

3

Ida Hope

Oslostudentenes IK

40:35

23

Stine Austad

Raumar Orientering

86:17











D50





1

Kari Christiansen

Sandefjord OK

24:03

2

Kjersti Rønning

Hamar OK

25:30

3

Christine Gjermo

Østmarka OK

26:20

26

Marit Sophie Berger

Raumar Orientering

40:41

31

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

43:24











D13-16 Stafett





1

Asker Skiklubb 1



80:39



1. Tilla Farnes Hennum

32:27

1



2. Fanni J Markussen

16:36

1



3. Synne Strand

31:36

1









2

Kongsberg OL 1



81:02



1. Kristin S Smeby

38:58

19



2. Anne W Eiken

17:16

5



3. Aurora Moholth

34:48

2









3

Fossum IF 2



92:58



1. Pernille Katla

37:42

9



2. Ingrid Hasaas

19:33

10



3. Åsne Holo

35:43

3









27

Raumar Orientering 1



127:02



1. Kristine Eide Rapp

37:43

10



2. Hedda Skatvedt

22:46

18



3. Hanne Eide Rapp

61:06

27




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline