Påskeløb 2017

Postet av Asle Jahren den 15. Apr 2017

Første gang publisert 15.april 2017



Familien Austad Sveen har tradisjonen tro deltatt i Påskeløbene i Danmark også i år. Anna og Anne-Grete løp tre sikre gode løp og fikk henholdsvis 3. og 7.plass sammenlagt.



RESULTATER

Fredag

D45AK

1

Lund,Anette

OK GORM

36:57

2

Drese,Evi

OLV Uslar

41:34

3

Thomsen,Susanne Gjedsig

Tisvilde Hegn OK

47:17

14

Austad,Anne-Grete

Raumar orientering

1:07:31

.

D21AK

1

McGrail,Rie Stenhøj Baun

OK Pan

41:41

2

Linde,Ane

OK Pan

42:31

3

Skammelsen,Stinne

OK Pan

47:08

26

Engen,Linda

Raumar orientering

1:01:5

32

Austad,Stine

Raumar orientering

1:12:19

.

D15C

1

Somerset,Emily Greve

Rold Skov OK

27:55

2

Nielsen,Solveig B.

OK H.T.F.

32:53

3

Sveen,Anna Austad

Raumar orientering

36:16

.

H55AK

1

Drese,Werner

OLV Uslar

36:58

2

Hansen,Laus Seir

Helsingør SOK

38:10

3

Hansen,John

Kristiansand OK

38:25

21

Sveen,Jan

Raumar orientering

54:13

.

Lørdag

D45AK

1

Åsten,Pamela

Kolbotn & Skimt OL

38:19

2

Lund,Anette

OK GORM

38:40

3

Drese,Evi

OLV Uslar

42:22

7

Austad,Anne-Grete

Raumar orientering

53:34

.

D21AK

1

Linde,Ane

OK Pan

44:16

2

Skammelsen,Stinne

OK Pan

45:11

3

Thomsen,Sarah Naomi

No club

50:20

17

Engen,Linda

Raumar orientering

1:05:28

33

Austad,Stine

Raumar orientering

1:22:44

.

D15C

1

Somerset,Emily Greve

Rold Skov OK

23:17

2

Nielsen,Solveig B.

OK H.T.F.

28:44

3

Sveen,Anna Austad

Raumar orientering

29:22

.

H55AK

1

Hansen,John

Kristiansand OK

31:16

2

Jensen,Morten

OK Roskilde

34:27

3

Flarup,Erik

Skive AMOK

35:25

Sveen,Jan

Raumar orientering

DSQ

.

Søndag

D45AK

1

Lund,Anette

OK GORM

38:56

2

Åsten,Pamela

Kolbotn & Skimt OL

39:20

3

Drese,Evi

OLV Uslar

42:46

6

Austad,Anne-Grete

Raumar orientering

50:40

.

D21AKx Uten Jakt

1

Vie,Sigrid Melander

Fossum IF

1:02:34

2

Finkenstädt,Laura

OLV Uslar

1:07:43

3

Skjold,Mille

Haslev OK

1:13:47

7

Austad,Stine

Raumar orientering

1:23:02

.

D15C

1

Johannsen,Tanja

OK Syd

22:12

2

Somerset,Emily Greve

Rold Skov OK

22:32

3

Sveen,Anna Austad

Raumar orientering

22:56

.

H55AKx Uten jakt

1

Skov,Kaj

Skive AMOK

54:14

2

Axelsen,Ole

Svendborg OK

1:06:06

3

Bøgh,Mogens

Faaborg OK

1:06:45

8

Sveen,Jan

Raumar orientering

1:13:45

Sammenlagt:




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline