Tiril nr.5 på dag 2 og sammenlagt

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 21. Jul 2017

Første gang publisert 21.juli 2017 



Tiril løp en god jaktstart, og løp seg inn til 5.plass både på dagens etappe og sammenlagt i juniorklassen da Morokulien 2-dagars ble avsluttet torsdag. Storebror Vetle, som løp for IFK Göteborg, vant seniorklassen etter å ha hentet ti sekunder på ledende Anders Tiltnes, og så løpt fra ham.


Resultater sammenlagt


RESULTATER DAG 2

D21

1

Anna Wehlin

Skogspojkarnas OK

47:45

2

Christine Mikkelsen

IK Grane Arendal Orientering

50:37

3

Ulrika Kindlund

OK Tranan

51:00

10

Anne Larsson Hovind

Raumar Orientering

72:24

.

H21

1

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg

41:31

2

Anders Tiltnes

IL Tyrving

44:17

3

Lars-Håkan Bengtsson

OK Tyr

47:49

11

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

58:28

19

Robin Larsson Hovind

Raumar Orientering

87:02

.

D21K

1

Linda Engen

Raumar Orientering

48:18

2

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

72:09

3

Stine Austad

Raumar Orientering

76:55

.

D17-20

1

Annika Simonsen

IK Hakarpspojkarna

36:20

2

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

39:28

3

Maja Kindlund

OK Tranan

44:27

5

Tiril Emilie Ruud Bråten

Raumar Orientering

48:46

10

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

65:08

.

D45

1

Marina Johansson

OK Njudung

37:270

2

Nina Vinnytska

O - Motion

39:12

3

Kristin Johansson

Västvärmlands OK

39:50

8

Heidi Østli

Raumar Orientering

47:26

10

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

50:01

.

H50

1

Bo Simonsen

FIF Hillerød

40:06

2

Ian Hamilton

Nyköpings OK

41:13

3

Fredrik Stenebo

Attunda OK

43:21

17

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

70:04

.

H55

1

Christer Skoog

Kils OK

30:19

2

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

31:36

3

Michael Wehlin

Södertälje-Nykvarn OF

32:09

10

Terje Bråten

Raumar Orientering

39:45

.

D60

1

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

27:55

2

Birgitta Andersson

Främmestads IK

28:36

3

Jane Johansson

Istrums SK

29:43

10

Kari Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

45:54

.

H60

1

Håkan Lindberg

OK Vilse 87

35:09

2

Harald Hovi

Skien OK

35:25

3

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

35:29

11

Tor Strand

Raumar Orientering

46:35

13

Tron Erik Hovind

Raumar Orientering

49:19

16

Jan Sveen

Raumar Orientering

55:11

.

H17C

1

Lars G. Narvestad

Halden SK

29:33

2

John Tangen

Hamar OK

32:24

3

Bjorn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

35:57

6

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

47:26

.

D13-16C

1

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

36:54

.

Öppen motion 1

.

1

Lena Gasser

OLz

19:44

2

Ronja Juhlin

Gagnefs OK

22:06

3

Karl Sundkvist

Katrineholms OK

25:25

5

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

27:26

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline