Mange rekrutter på Romeriksløpet

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 5. Sep 2017

Første gang publisert 5.september 2017


Gledelig at mange av Raumars ferskeste løpere stilte opp da Raumar arrangerte Romeriksløpet fra Neskollen søndag 5.august. Løpet var også kretsmesterskap, og i seniorklassene ble det bronsemedaljer til Silje Ekroll Jahren og Magnus Svingheim.


Ved siden av de to seniormedaljene, er det grunn til å trekke fram Hans sterke løp i H80, der han ble nr.2.

 

Arrangementet fikk mye skryt, selv om det også kom en del kritikk for dårlig kartkvalitet og postplassering som ikke burde vært benyttet.

 

 

RESULTATER

N-åpen

Eline Eggen Andreassen

Raumar Orientering

11:16

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

29:16

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

20:58

Ole Andreas Hynne

Raumar Orientering

08:39

Kristoffer Katla

Fossum IF

09:20

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

20:18

Per Magnus Lynne

Raumar Orientering

19:09

Mary Eleanor McLachlan-Reistanbakk

Raumar Orientering

19:09

Therese Moe Landén

Raumar Orientering

24:50

Tuva Nørve

Raumar Orientering

36:46

Aksel Samsing Rue

Raumar Orientering

22:32

Oda Sandvik

Raumar Orientering

20:14

Per Taje Skeie

Raumar Orientering

23:06

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

15:59

.

D11-12N

1

Kaja Sandvik

Raumar Orientering

09:50

2

Sara Sandvik

Raumar Orientering

10:49

3

Thea Flatås

Raumar Orientering

10:52

.

H11-12

1

Martin Christoffer Borg

IL Koll

09:43

2

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

12:33

3

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

13:27

8

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

15:07

12

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

17:56

18

Alexander Sletten

Raumar Orientering

25:38

.

H15-16

1

Lars Young Vik

Nydalens SK

29:57

2

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

30:38

2

Isak Jonsson

Nydalens SK

30:38

10

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

45:06

12

Anders Horvei

Raumar Orientering

47:19

13

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

47:51

20

Simen Elvhaug

Raumar Orientering

64:33

.

D21

1

Anne M Hausken Nordberg

Nydalens SK

30:50

2

Marte Narum

Nydalens SK

34:22

3

Silje Ekroll Jahren

Raumar Orientering

35:32

4

Siri Ulvestad

Nydalens SK

35:57

.

H21

1

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

37:15

2

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

39:25

3

Magnus Svingheim

Raumar Orientering

43:02

4

Espen Jakobsen

IL Tyrving

44:00

5

Anders Nordberg

Nydalens SK

44:11

6

Eirik Kamstrup Hovind

Halden SK

45:24

.

H50

1

Vidar Strand

Lierbygda OL

29:41

2

Einar Lunøe

Nydalens SK

32:48

3

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

33:38

27

Kristian Ryen

Raumar Orientering

103:02

.

H17-18

1

Elias Jonsson

Nydalens SK

29:47

2

Lukas Liland

Nydalens SK

33:24

3

Erling Hjermstad

Fossum IF

34:30

17

Emil Bjørnstad Strand

Raumar Orientering

79:02

18

Joakim Ryen

Raumar Orientering

89:05

.

H80

1

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

30:08

2

Hans Haug Ruud

Raumar Orientering

32:27

3

Iver Rognstad

Hadeland OL

55:11




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline