Diverse resultater fra begynnelsen av mai

Postet av Asle Jahren den 14. Mai 2018

Første gang publisert 14.mai 2018

 

Resulater fra Värmlandstrippeln, Høydepunktet, Eikerløpet, Nydalten, OK Øst og Schweizer 5-Tage OL.

 

 

RESULTATER

 

 Värmlandstrippeln, sprint

.

H60

1

Lars Nordström

Kils OK

16:57

2

Olov Öström

OK Tyr

23:10

3

Jan-Eric Hellgren

Norbergs OK

29:08

4

Jan Sveen

Raumar Orientering

34:53

.

D50

1

Mona Ordqvist

Kils OK

35:25

2

Ida Engen

Raumar Orientering

37:36

3

Tone Hollowell

OK Tyr

37:46

5

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

42:38

.

Värmlandstrippeln, lång

.

D50

1

Helena Eriksson

Eds SK

43:51

2

Marie Alfredsson

OK Tyr

44:10

3

Helen Skoog

Kils OK

45:05

7

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

59:18

9

Ida Engen

Raumar Orientering

60:25

.

H60

1

Lars Nordström

Kils OK

37:50

2

Lars Harkman

Malungs OK Skogsmårdarna

39:02

3

Olov Öström

OK Tyr

39:16

12

Jan Sveen

Raumar Orientering

63:02

.

Öppen motion

1

My Westlund

OK Tyr

32:31

2

Andreas Moberg

OK Tyr

33:14

3

Mats Wilhelmsson

Filipstads OK

33:31

24

Linda Engen

Raumar Orientering

47:44

28

Stine Austad

Raumar Orientering

51:13

.

Värmlandstrippeln, medel

.

D50

1

Helena Eriksson

Eds SK

32:29

2

Tone Hollowell

OK Tyr

35:31

3

Ida Engen

Raumar Orientering

39:14

8

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

49:43

.

D21

1

My Westlund

OK Tyr

31:23

2

Sanna Skoog

Kils OK

31:56

3

Maria Wester

Ärla IF

34:37

8

Stine Austad

Raumar Orientering

52:33

.

Høydepunktet

N-åpen

0

Liam Hayward

Raumar Orientering

27:52

0

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

35:11

0

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

18:01

0

Per Magnus Lynne

Raumar Orientering

17:17

.

D-10

0

Helene Scheele

Nydalens SK

14:46

0

Oda Sandvik

Raumar Orientering

35:53

0

Tuva Wilkens Jernberg

Nydalens SK

39:02

0

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

40:50

.

H13-16C

1

Harald Mansaas

Fet OL

18:58

2

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

19:55

3

Johannes Arnø

Fet OL

27:54

7

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

45:45

.

H55

1

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

32:44

2

Per Slungaard

IL Tyrving

34:11

3

Jens Olav Kløvrud

Lillomarka OL

35:41

8

Terje Bråten

Raumar Orientering

50:55

Direkte -AK

1

Katrine Finstad Land

IL Tyrving

41:50

2

Lars Klyve

Oppsal Orientering

45:42

3

Vidar Berteig

IL GeoForm

45:58

10

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

58:14

.

Direkte B

1

Sondre  Olausen 2.gang

Oppsal Orientering

29:47

2

Fredrik Høyer

Fossum IF

34:40

3

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

37:48

8

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

44:50

14

Kenneth Eik

Raumar Orientering

51:52

19

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

66:19

.

D11-12

1

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

13:49

2

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

14:36

3

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

15:09

14

Eline Eggen Andreassen

Raumar Orientering

26:12

15

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

31:45

.

Eikerløpet

D17AK

1

Gunhild Rogne Halland

Nydalens SK

43:56

2

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

52:41

3

Ida Mari Borge Hovi

Skien OK

53:26

10

Stine Austad

Raumar Orientering

108:49

.

D50

1

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

48:19

2

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

49:16

3

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

50:07

16

Gry Anita Gjerde Alnæs

Raumar Orientering

61:18

22

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

69:19

.

H60

1

Harald Thon

Sturla, IF

39:29

2

Morten Dåsnes

Ringerike OL

39:44

3

Nils Hæstad

Fossum IF

41:22

23

Jan Sveen

Raumar Orientering

69:52

.

Nydalten

N-åpen

0

Simen Lian Mortensen

IL Koll

39:26

0

Per Magnus Lynne

Raumar Orientering

32:14

0

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

25:54

.

Direkte C

1

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

25:07

2

Kari Tvete Inngjerdingen

IL Koll

30:09

3

Odd Sletten

Raumar Orientering

31:26

4

Per Sørberg

Raumar Orientering

32:51

13

Torunn Hoel

Raumar Orientering

44:36

.

H40

1

Torbjørn Kravdal

Gjø-Vard OL

51:23

2

Pål Christian Ingierd

Bækkelagets SK

53:43

4

Petter Halvorsen

Nydalens SK

57:28

5

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

62:19

.

H15-16

1

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

36:25

2

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

39:19

3

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

41:30

16

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

49:42

26

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

60:35

28

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

63:01

.

OK Øst

H13-16N

1

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

30:15

.

H13-16C

1

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

27:40

2

Einar Østvold

Heming Orientering

30:11

3

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

33:13

.

DIR C

1

Helena Granberg

Østmarka OK

36:47

2

Morten Engebretsen

Raumar Orientering

50:47

3

Maria Sand

Freidig

51:56

.

H40

1

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

33:44

2

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

37:04

3

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

44:09

.

D11-12

1

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

22:02

2

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

25:08

3

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

28:02

4

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

29:17

.

DIR B

1

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

27:08

2

Sigrun Ytterbø

Asker Skiklubb

31:12

3

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

35:08

5

Heidi Østli

Raumar Orientering

40:01

8

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

46:07

.

H15-16

1

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

29:24

2

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

29:41

3

Teodor Mo Hjelseth

Nydalens SK

30:10

20

Stian Måseide Sørlie

Raumar Orientering

44:15

23

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

47:14

.

N-åpen

Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

23:46

Maren Julie Finstad

Raumar Orientering

29:56

Erlend Sørli Grande

Eidskog OL

34:24

.

D10

Ida Marianne Bergersen

Eidskog OL

27:35

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

32:41

Tuva Jernberg

Nydalens SK

18:32

 

 

 

 

 

Schweizer 5-Tage OL 1.et

 

 

 

OM

 

 

1

Asle Jahren

Raumar Orientering

32:09

2

Mikael Ringi

OK Kåre

32:27

3

Henriette Radzikowski

Erlendbach

33:54

12

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

48:33

 

 

 

 

 

Schweizer 5-Tage OL 4.et

 

 

 

OM

 

 

1

Monika Schüpbach      

OLG St. Gallen/App

23:17

2

Isabelle Hellmüller

OLG St. Gallen/App.  

24:41

3

Elias Ammann           

OL Regio Wil         

24:50

25

Anne Catherine Ekroll

Raumar Orientering

37:39

 

 

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline