Hedda på 8.plass i O-festivalsprinten

Postet av Asle Jahren den 24. Jun 2018

Første gang publisert 24.juni 2018

 

Hedda viste at hun er tilbake blant de beste, ved å løpe inn til en sterk 8.plass blant 69 startende i sprinten i O-festivalen fredag 22.juli. Løpet gikk på Fornebu i Bærum og ga veivalgsutfordringer som var uvante for mange av løperne.

 

Hedda tapte noe tid på de første strekkene, men så løp hun på nivå med de aller beste i resten av løypa, og endte på en flott 8.plass.

 

Emma løp inn til en fin 15.plass i D11-12, mens pappa Tommy klarte 4.plass i H40.

 

RESULTATER

 

D17-18 E

 

 

1

Hanne Vassend

Porsgrunn OL

15:39

2

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:40

3

Johanna Källvik-Leufvén

Åmåls OK

15:41

4

Janne Tjørhom Aasheim

Ganddal IL

15:54

5

Hedda Raadal Bjørlo

Halden SK

16:01

6

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

16:02

7

Pernille Katla

Fossum IF

16:21

8

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

16:24

9

Andrea Ranvik

Konnerud IL

16:31

10

Marie Liland

Nydalens SK

16:32

42

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

19:43

52

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

20:31

.

D11-12

1

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

06:43

2

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

06:48

3

Nora Halvorsen

Freidig

07:38

15

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

08:49

.

H40

1

Jarle Solbakken

Sauda OK

12:34

2

Øyvind Steinbekken

Odal OL

13:01

3

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

13:03

4

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

13:22

10

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

15:05

.

D17-20

1

Hanne Daltveit

Fana IL

13:41

2

Anna Isnes Tyse

Eiker OL

14:31

3

Aurora Opheim Sauar

IL Koll

14:37

12

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

23:47

.

D21

1

Celine Renard

Kongsberg OL

13:07

2

Karoline Andersen

IL Tyrving

13:16

3

Aina Viena

Ringerike OL

13:18

17

Stine Austad

Raumar Orientering

16:45

.

H16

1

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

11:58

2

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

12:03

3

Mikkel Holt

Freidig

12:06

29

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

15:02

.

D40

1

Mari Angell-Petersen

Freidig

11:34

2

Christine Mikkelsen

IK Grane

11:42

3

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

11:53

5

Monica Berglund

Ringerike OL

12:07

25

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

16:26

.

H60

1

Jörgen Ivarsson

Hestra IF

12:03

2

Arve Glittum

OK Skeidi

12:17

3

Frode Bergersen

Hamar OK

12:20

32

Jan Sveen

Raumar Orientering

17:00

.

Direkte AL

1

Rasmus Rørholt Theisen

NTNUI

11:54

2

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

12:39

3

Alan Cherry

Nydalens SK

12:40

15

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

14:40

17

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

14:47

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.