Vetle nr.8 på langdistansen

Postet av Asle Jahren den 24. Jun 2018

Første gang publisert 24.juni 2018


Vetle løp en meget sterk langdistanse i O-festivalen, men gjorde noe så uvant som å gå på en 3 minutters postbom på 6.post. Dette satte ham ut av medaljekampen, og han måtte ta til takke med en 8.plass. Vant gjorde Gaute Hallan Steiwer.

 

Løpet gikk i krevende Vestmarksterreng fra Skytterkollen i Bærum. Her fikk løperne prøve seg på krevende o-tekniske langdistanseløyper.

 

Holtergutten Anders Haga løp inn til bronseplass i H19-20E.

 

RESULTATER

H21E

1

Gaute Hallan Steiwer

Fredrikstad SK

01:21:57

2

Yngve Skogstad

Frol IL

01:22:09

3

Anders Nordberg

Nydalens SK

01:23:16

4

Magne Dæhli

Halden SK

01:24:27

5

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

01:25:20

6

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

01:26:11

7

Ivar Lundanes

IL Tyrving

01:26:35

8

Hans Gunnar Omdal

IL Vindbjart

01:27:17

8

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

01:27:17

10

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

01:28:42

21

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

01:35:20

43

Magnus Svingheim

Raumar Orientering

01:47:02

.

D17-18E

1

Aurora Gjølsjø

OK Moss

54:18

2

Johanna Källvik-Leufvén

Åmåls OK

55:44

3

Pernille Katla

Fossum IF

55:59

11

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

01:03:16

26

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

01:14:11

46

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

01:37:12

.

H19-20E

1

Einar Melsom

Fossum IF

01:05:28

2

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

01:06:50

3

Anders Haga

Raumar Orientering

01:07:32

4

Kasper Fosser

Heming Orientering

01:07:46

5

Sebastian Daland

Kristiansand OK

01:09:46

6

Lukas Liland

Nydalens SK

01:11:47

.

D17C

1

Mette Maudal

Kongsberg OL

46:23

2

Inger-Johanne Rygh

Heming Orientering

59:35

3

Lene Meen

Porsgrunn OL

01:00:50

4

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

01:03:59

.

D21AK

1

Nicole Ragvin

Nydalens SK

51:27

2

Linda Solberg

Fredrikstad SK

51:54

3

Hanna Fiskum Nordbrøden

Fredrikstad SK

56:10

14

Stine Austad

Raumar Orientering

01:42:14

.

H13

1

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:53

2

Simen Gløgård Stensrud

Nittedal OL

24:03

3

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

29:25

11

Håvard Eik

Raumar Orientering

42:52

21

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

01:06:01

.

Direkte B

1

Gry Emilie Granstedt

NTNUI

39:04

2

Asgeir Espeland

Tynset IF

43:47

3

Lene Sandvik

Halden SK

49:18

29

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

01:09:47

47

Kenneth Eik

Raumar Orientering

01:25:15

.

H16

1

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

43:53

2

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

47:38

3

Tobias Espedal

Nydalens SK

48:20

31

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

01:27:20

.

H60

1

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

47:12

2

Harald Thon

Sturla, IF

47:30

3

Arve Glittum

OK Skeidi

48:11

28

Tor Strand

Raumar Orientering

01:00:57

51

Jan Sveen

Raumar Orientering

01:52:49

.

Direkte AK

1

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

39:47

2

Geir Ødegård

NOTEAM

41:03

3

Alexander Smidt Olsen

Nydalens SK

42:33

65

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

01:08:33

76

Pål Kogstad Næss

Raumar Orientering

01:14:46

.

D -10

Synne Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

29:36

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

01:42:20

Helene Scheele

Nydalens SK

21:11

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.