Vetle nr.6 på mellomdistansen

Postet av Asle Jahren den 25. Jun 2018

Første gang publisert 25.juni 2018

Vetle var svært nær en medaljeplassering da O-festivalen fortsatte med mellomdistanse søndag. Han holdt løpsfarten til de beste, men pådro seg noen små feil, og en drøyt ettminutts bom. Det endte med 6.plass. Vant gjorde Magna Dæhli.

 

Gode løp også av Gaute som ble nr.15 i H16 og Anders Haga, Gjerdrum, som kom på 3.plass i H19-20E.

 

RESULTATER

H21E

1

Magne Dæhli

Halden SK

33:40

2

Gaute Hallan Steiwer

Fredrikstad SK

33:46

3

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

34:50

4

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

35:37

5

Håkon Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

35:55

6

Vetle Ruud Bråten

Raumar Orientering

36:05

.

H19-20E

1

Kasper Fosser

Heming Orientering

30:09

2

Sebastian Daland

Kristiansand OK

31:21

3

Anders Haga

Raumar Orientering

32:24

4

Lukas Liland

Nydalens SK

32:41

5

Jørgen Baklid

Konnerud IL

33:00

6

Erling Hjermstad

Fossum IF

33:11

.

H16

1

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

28:54

2

Birk Bell Lysaker

Fana IL

29:09

3

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

31:03

15

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

41:49

.

D21

1

Celine Renard

Kongsberg OL

36:37

2

Ane Sofie Næss Bjørgul

Halden SK

38:52

3

Julie Hilland Andersen

Halden SK

41:05

15

Stine Austad

Raumar Orientering

59:17

.

H40

1

Karl Even Rygh

Heming Orientering

33:44

2

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

35:26

3

Endre Stokseth

Nydalens SK

35:54

20

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

55:55

21

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

58:45

27

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

95:34

.

H13

1

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

24:23

2

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

27:23

3

Gabriel Gjone

Sandefjord OK

29:17

11

Håvard Eik

Raumar Orientering

47:03

19

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

59:40

23

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

87:04

.

D11-12

1

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

28:55

2

Iselin Høivold

Kongsberg OL

30:00

3

Synne Kvittum Nytrøen

Tynset IF

30:58

35

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

61:10

.

H60

1

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

26:02

2

Jack Bjørnsen

Kristiansand OK

28:17

3

Arve Glittum

OK Skeidi

28:23

14

Tor Strand

Raumar Orientering

35:00

42

Jan Sveen

Raumar Orientering

52:26

.

H11-12

1

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

21:50

2

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

22:30

3

Even Lien

Gjø-Vard OL

24:42

49

Alexander Sletten

Raumar Orientering

61:08

.

D -10

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

53:12

Erle Fosstveit

Raumar Orientering

78:45

Helene Scheele

Nydalens SK

21:25

.

D17C

1

Anne Berit Ulsaker

Hemsedal IL

41:48

2

Gro Sand

Kongsberg OL

48:14

3

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

50:24

.

Direkte B

1

Lene Sandvik

Halden SK

34:50

2

Sigurd Nørstebøen

Nittedal OL

35:19

3

Leif Arne Nytrøen

Tynset IF

35:41

10

Odd Sletten

Raumar Orientering

42:33

28

Kenneth Eik

Raumar Orientering

56:35

31

Camilla Fosstveit

Raumar Orientering

57:31

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline