Eirik vant Romeriksløpet

Postet av Asle Jahren den 19. Aug 2018

Første gang publisert 19.august 2018

Eirik Kamstrup Hovind, som nå representerer Nydalen SK, vant årets utgave av Romeriksløpet. Over 500 løpere satte hverandre stevne fra skistua i Eidsvoll.


RESULTATER


N-åpen




Vetle E Andreassen

Raumar Orientering

23:54


Ingebjørg Berge

Raumar Orientering

25:45


Johanne Berge

Raumar Orientering

25:40


Odin Schei Danevad

Ås-NMBU Orientering

16:43


Linne Evers

Raumar Orientering

25:39


Solveig Evers

Raumar Orientering

32:18


Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

35:20


Maren Julie Finstad

Raumar Orientering

34:06


Erle Fosstveit

Raumar Orientering

26:52


Unni Glomnes

Raumar Orientering

22:33


Håkon Lynne

Raumar Orientering

32:32


Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

49:03


Eirill J. Andersen Maribo

Raumar Orientering

49:04


Marius Myran

Raumar Orientering

30:25


Emil Rynning

Raumar Orientering

30:28


Per Taje Skeie

Raumar Orientering

49:15


Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

27:14


Mina Øsmundset

Raumar Orientering

35:40




.


H-10




Olav Grevstad

Fossum IF

23:33


Per Magnus Lynne

Raumar Orientering

27:13


Mikkel Michelsen

Fossum IF

16:26




.


D11-12



0

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

18:21

0

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

20:27

0

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

45:52

0

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

13:19




.


H15-16



1

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

42:10

2

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

42:51

3

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

45:09

18

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

55:16




.


H13-16C



1

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

22:28

2

Simen Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

23:17

3

Even Engh

Raumar Orientering

26:59

6

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

30:03

7

Petter Kristoffer Husås

Odal OL - Orientering

34:18

8

Brage Fosstveit

Raumar Orientering

36:48


Erlend Gundersen

Raumar Orientering

disk




.


Direkte B



1

Tove Strand

Måren OK

34:53

2

Aleidis Løken

Heming Orientering

36:05

3

Anette Mosland

Oppsal Orientering

37:03

9

Lene Kinneberg

Raumar Orientering

42:20

16

Christopher G Høe

Raumar Orientering

51:04

25

Kristian Ryen

Raumar Orientering

1:11:28




.


H21



1

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

1:01:37

2

Øystein Pettersen

Nydalens SK

1:06:35

3

Per Melander Often

Nydalens SK

1:06:47

4

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:21:31

5

Geir Myhr Øien

Ringsaker OK

1:31:34





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline