Silje nr.5 og Anders nr.7 i norgescupen sammenlagt

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 5. Jan 2015

Publisert 14.oktober 2012



Silje ble, med sin femteplass i dameklassen, best plasserte ullensakerløper i årets norgescup i orientering. Anders ble nr. 7 og Sondre nr. 22 i H19-20, mens Eirik, Vetle og Torben endte på henholdsvis 23., 34.og 69.plass i herreklassen. Raumar fikk to topptreplasseringer ved seieren til Eskil Kinneberg i H19-20 og andreplassen til Magne Haga i H17-18.



RESULTATER NC SAMMENLAGT 2012



H21





1

Olav Lundanes

Halden SK

560

2

Hans Gunnar Omdal

Kristiansand OK

382

3

Audun Weltzien

IL Tyrving

338

4

Carl Waaler Kaas

Bækkelagets SK

316

5

Magne Dæhli

Halden SK

314

6

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

300

23

Eirik Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

150

34

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg/Raumar

109

45

Eirik Rustad

Raumar Orientering

74

69

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

42

122

Øyvind Lund

Raumar Orientering

12











D21





1

Mari Fasting

Halden SK

377

2

Heidi Østlid Bagstevold

Bækkelagets SK

310

3

Anne M H Nordberg

Halden SK

288

4

Tone Wigemyr

Bækkelagets SK

283

5

Silje Ekroll Jahren

Sävedalens/Raumar

266

6

Hanne Sandstad

Freidig

221











D17-18





1

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

423

2

Runa Fremstad

Konnerud IL

387

3

Sigrid Alexandersen

Fredrikstad SK

374

19

Line Maria Haugen Melby

Raumar Orientering

147

38

Vilde Kinneberg

Raumar Orientering

33











D19-20





1

Marte Narum

Konnerud IL

530

2

Ingjerd Myhre

Järla Orientering, SWE

480

3

Maren J Haverstad

NTNUI

384

18

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

132

32

Linda Engen

Raumar Orientering

34











H17-18





1

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

469

2

Magne Haga

Raumar Orientering

459

3

Borger Melsom

Fossum IF

450

22

Johan Hoel

Raumar Orientering

206

33

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

126











H19-20





1

Eskil Kinneberg

IFK Göteborg/Raumar

660

2

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering, SWE

570

3

Jon Aukrust Osmoen

NTNUI

480

7

Anders Vister

Raumar Orientering

339

16

Håvard Haga

Raumar Orientering

241

22

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

181





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline