Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

O-festivalen: Vetle på 7.plass på langdistansen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 9. Jan 2015

Publisert 24.juni 2012



O-festivalen fortsatte søndag med langdistanse. Vetle er i framgang, og endte på 7.plass i H21E. Håvard Lucasen, Ås-UMB, vant.. Anders fikk det ikke helt til, men endte likevel på en fin 10.plass i H19-20. Eskil Kinneberg, IFK Göteborg imponerte igjen, og vant klassen med to minutter. Tiril løp inn til en fin 14. plass i D15. Klassen ble vunnet av Marie Olaussen fra Fredrikstad. Sammenlagt forbedret Vetle og Tiril sine utgangspunkt for jaktstarten søndag.


RESULTATER



H19-20





1

Eskil Kinneberg

IFK Göteborg

1:08:51

2

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

1:10:52

3

Borger Melsom

Fossum IF

1:10:56

10

Anders Vister

Raumar Orientering

1:20:36



Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

disk











D15





1

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

38:21

2

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

40:31

3

Ingeborg Eide

Byåsen IL

41:59

14

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

54:05

17

Emilie Johanne Hagen

Raumar Orientering

56:19











H21E





1

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:29:44

2

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:31:36

3

Espen Fiskum

NTNUI

1:32:32

7

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg

1:36:54

44

Eirik Rustad

Raumar Orientering

1:53:34









H19-20 sammenlagt





1

Eskil Kinneberg

IFK Göteborg

1:24:28

2

Håkon Jarvis Westergård

Järla Orientering

1:26:37

3

Borger Melsom

Fossum IF

1:27:59

8

Anders Vister

Raumar Orientering

1:37:25



Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

brutt



Håvard Haga

Raumar Orientering

brutt











D15 sammenlagt





1

Dorte Narum

OL Vallset/Stange

55:43

2

Ingeborg Eide

Byåsen IL

56:20

3

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

57:20

21

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

1:17:21

21

Emilie Johanne Hagen

Raumar Orientering

1:17:21











H21E sammenlagt





1

Håvard Lucasen

Ås-UMB Orientering

1:47:45

2

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

1:51:08

3

Ola Martner

Göteborg-Majorna

1:51:22

7

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg

1:55:35

35

Eirik Rustad

Raumar Orientering

2:12:08











D11-12





1

Jenny Baklid

Konnerud IL

20:33

2

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

20:53

3

Ragne Wiklund

Nydalens SK

22:52

15

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

26:42

36

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

33:40

44

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

35:30











H14





1

Ola Løvald Bråten

Asker Skiklubb

33:56

2

Anders Haga

Raumar Orientering

35:20

3

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

37:18

36

Bjørnar Brevik

Raumar Orientering

53:32

45

Lars Risebrobakken

Raumar Orientering

1:07:48











D17AK





1

Ingunn Fristad

Halden SK

42:27

2

Elin C Hagen-Tafjord

Halden SK

44:02

3

Maja Berger

Kristiansand OK

44:37

45

Stine Austad

Raumar Orientering

1:27:02











H55





1

Harald Thon

IF Sturla

45:22

2

Eirik Næss-Ulseth

Nydalens SK

47:19

3

Harald Hovi

Skien OK

47:50

50

Tron Erik Hovind

Raumar Orientering

1:10:31

68

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:33:33











H50





1

Erlend Slokvik

Nydalens SK

50:13

2

Jørgen Mårtensson

Modum OL

51:00

3

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

53:04

52

Knut Engen

Raumar Orientering

1:08:39

66

Terje Bråten

Raumar Orientering

1:13:54











H55





1

Johan Ivarsson

Freidig

52:51

2

Per Olaussen

Fredrikstad SK

53:17

3

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

53:29

78

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

1:18:54





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.