Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Anders på andre i Nøstvedtmarka

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 10. Jan 2015

Publisert 13.mai 2012



Fire seire til Raumar i Kolbotn & Skimts vårløp på søndag. Karoline Sønsterudbråten, Magne Haga, Håvard Haga og Helge Monsrud hadde alle ettall foran navnet sittpå resultatet. Beste ullensakerløper ble Anders som tok andreplassen bak Håvard Haga i H19-20. Anne-Grete løp et godt løp i D40 og endte mindre enn tre minutter bak vinneren Marit Eithun.



RESULTATER



H19-20





1

Håvard Haga

Raumar Orientering

29:29

2

Anders Vister

Raumar Orientering

30:26

3

Trygve Røsæg

Måren OK

40:33











H17-18





1

Magne Haga

Raumar Orientering

24:42

2

Thomas Schive

Bækkelagets SK

29:01

3

Gustav Fiskum

IL Tyrving

30:19

3

Johan Hoel

Raumar Orientering

30:19

6

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

31:47











D15-16





1

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

24:33

2

Anneli Grindstad

Sarpsborg OL

25:26

3

Gina Granstedt

Halden SK

25:36

23

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

31:55











H13-14





1

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

19:31

2

Tarjei Holo

Fossum IF

20:48

3

Erling Hjermstad

Fossum IF

21:28

5

Anders Haga

Raumar Orientering

21:47

32

Andreas Sedin

Raumar Orientering

42:23











D11-12N





1

Julie Kvarme Gangnæs

Ås-UMB Orientering

16:43

2

Ingerbjørg Kvarme

Røyken OL

21:24

3

Hanna Hegstad

Ås-UMB Orientering

28:52

4

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

33:41











D19-20





1

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

32:46

2

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

37:00

3

Linda Engen

Raumar Orientering

44:35

5

Stine Austad

Raumar Orientering

67:34











D40





1

Marit B. Eithun

Nittedal OL

27:42

2

Anne Borgen Sturød

Nydalens SK

27:51

3

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

28:00

7

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

30:38











H50





1

Jan Sverre Edstrøm

Oppsal Orientering

25:00

2

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

25:47

3

Jan Bjerketvedt

OK Moss

26:40

9

Knut Engen

Raumar Orientering

29:25

16

Terje Bråten

Raumar Orientering

30:36











H55





1

Terje Mathisen

Nydalens SK

24:37

2

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

25:53

3

Håvard Steinsholt

Ås-UMB Orientering

26:03

20

Jan Sveen

Raumar Orientering

41:21





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline