Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Anders uttatt til JEC - og til jr-VM-forberedende samling

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 7. Jan 2015

Publisert 19.september 2012



Tirsdag 18.september offentliggjorde Norges Orienteringsforbund uttaket til JEC og til junior-VM-forberedende samling foran junior-VM i Tsjekkia neste sommer. På listene over de uttatte til disse troppene finner vi Anders på begge. Etter en god sesong, og særlig etter innsatsen i NM nylig er det naturlig at forbundet satser på Anders fram mot jr-VM neste år.

Gratulerer med uttakene Anders!



Uttaket slik det ble presentert på NOF's hjemmeside:



Uttak Junior European Cup (JEC):


D17-18
Sigrid Alexandersen, Fredrikstad SK
Andrine Benjaminsen, Lillomarka OL
Ingrid Guldbransen, Asker SK
Gunvor Hov Høydal, Fossum IF
Kaja Winsnes Nordhagen, Ås-UMB orientering
Mathilde Rundhaug, Mo OK

1.reserve Runa Fremstad, Konnerud IL

D19-20
Synne Baklid, Konnerud IL
Anneke Hald Bjørgum, Kristiansand OK
Maren Haverstad, Konnerud IL
Silje Uhlen Maurset, NTNUI
Marte Narum, Konnerud IL
Oda Wennemo, Halden SK

1.reserve Kristine Fjellanger, Varegg Fleridrett

H17-18
Ove Baardsgaard, OL Trollelg
Sigur Heggedal, Kongsberg OL
Borger Melsom, Fossum IF
Trond Einar Moen Pedersli, OL Trollelg
Jonas Ressem, Frol IL
Paul Sirum, Frol IL

1. reserve Andreas Sølvberg, OL Trollelg

H19-20
Simen Jevne Arnesen, Hamar OK
Mathias Stensland Lillevold, NTNUI
Jon Aukrust Osmoen, NTNUI
Sindre Rønning, Frol IL
Anders Vister, Raumar OL
Håkon Westergaard, Varegg Fleridrett

1.reserve Simen Aamodt, NTNUI

Hjemmesiden til JEC finner du: her


Uttak Junior-VM forberedende samling i Tsjekkia, 17-19 åringer:

Jenter:
Sigrid Alexandersen, Fredrikstad SK
Andrine Benjaminsen, Lillomarka OL
Kristine Berglia, Eiker OL
Synnøve Bråthen, Vegårdshei IL
Runa Fremstad, Konnerud IL
Ingrid Guldbrandsen, Asker SK
Gunvor Hov Høydal, Fossum IF
Siri Kollerud, Lillomarka OL
Karen Oline Kolstad, Freidig SPK
Solveig Hegstad Kruger, Nydalen SK
Kaja Winsnes Nordhagen, Ås-UMB Orientering
Mathilde Rundhaug, Mo OK
Julie Størmer, Fossum IF
Anna Ulvensøen, OTO
Marta Ulvensøen, OTO

Gutter:
Emil Ahlbeck, Fossum IF
Simen Jevne Arnesen, Hamar OK
Ove Baardsgaard, OL Trollelg
Sindre Østgulen Deiz, Varegg Fleridrett
Mathias Drage, Kongsberg OL
Sigur Heggedal, Kongsberg OL
Dag Lofthus, Hamar OK
Borger Melsom, Fossum IF
Trond Einar Moen Pedersli, OL Trollelg
Fredrik Raastad, Nydalen SK
Jonas Ressem, Frol IL
Sindre Rønning, Frol IL
Paul Sirum, Frol IL
Andreas Sølvberg, OL Trollelg
Anders Vister, Raumar OL



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline