Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

AOOK vant begge stafettene

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 7. Jan 2015

Publisert 9.august 2012



På O-landsleirens siste dag gikk stafetten av stabelen. Akershus og Oslo viste styrke ved å vinne både jente- og gutteklassen. Ingen av våre tre løpere fikk full klaff på sine etapper, selv om Tiril må få godkjent for sin førsteetappe på niendelaget til AOOK. Selv om de sportslige resultatene ikke ble helt topp i årets tre hovedløpskonkurranser, er det å håpe at Hovedløp og O-landsleiren ga så mange positive opplevelser, at det sporer til videre satsing.


RESULTATER KRETSSTAFETT



Jenter







1

Akershus og Oslo lag 1





53:11



Stine Madslien Bakken

5

18:14

5



Johanne Lægran

3

17:16

2



Kristin Helland-Hansen

1

17:41

1











2

Østfold lag 1





53:25



Nina Asheim Birkeland

19

18:46

19



Gina Granstedt

2

16:52

3



Marie Olaussen

2

17:47

2











3

Østfold lag 2





55:26



Ingvild Torgersen

7

18:17

7



Hanna Torjusen

4

17:29

4



Anneli Grindstad

11

19:40

3











6

Akershus og Oslo lag 5





56:44



Ingrid Landmark Tandrevold

23

20:05

23



Karoline Sønsterudbråten

5

18:36

12



Kaja Bråten Løvald

3

18:03

6











24

Akershus og Oslo lag 9





64:08



Tiril Ruud Bråten

30

20:40

30



Margrethe Wisløff

31

22:39

30



Kristin Brekke

15

20:49

24











54

Akershus og Oslo lag 10





135:49



Synne Eide Rapp

46

24:30

46



Maria Olsbø

49

29:05

48



Stine Njåstein

54

82:14

54













Gutter







1

Akershus og Oslo lag 1





47:40



Erland Kvisle

2

14:46

2



Elias T. Mølnvik

1

14:53

1



Steinar Kollerud

25

18:01

1











2

Vest-Agder lag 1





47:41



Ole Kostøl

4

14:55

4



Henrik Upsal

17

17:30

5



Mattias Hanisch

4

15:16

2











3

Vestfold lag 1





47:49



Karl Fremstad

1

14:34

1



Anders Haflan

18

17:31

4



Håkon Fruseth Christiansen

5

15:44

3











56

Akershus og Oslo lag 14





69:23



Eivind Øfsthus Gravir

49

21:25

49



Mads Aanes Haugen

31

18:34

40



Anders Haga

64

29:24

56











64

Akershus og Oslo lag 15





78:06



Lars Risebrobakken

65

25:43

65



Ole Martin Edstrøm

71

27:39

70



Sander Hildebrand Rogndokken

57

24:44

64











66

Akershus og Oslo lag 17





85:17



Anders Brevik

71

36:42

71



Andreas Sedin

63

22:50

71



Magnus Rokne Vågen

60

25:45

66



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline