Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Vetle løp fort og ble nr.2 i OCC´s første løp

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 23. Jan 2015

Publisert 6.april 2011



Oslo City Cup 2011 ble innledet på Bygdøy tirsdag 5.april. Både Vetle og Eirik viste gode løpstakter, og Vetle var kun ett sekund etter førsteplassen. Både vinneren Mattias Karlsson og treeren Mikkel Lund må regnes som løpssterke utøvere.





H17





1

Karlsson,Mattias

Bækkelagets SK

13:15 + 00:00

2

Bråten,Vetle Ruud

Raumar Orientering

13:16 + 00:01

3

Lund,Mikkel

Bækkelagets SK

13:17 + 00:02

4

Lillevold,Mathias Stensland

Ås-UMB Orientering

13:45 + 00:30

5

Hovind,Eirik Kamstrup

Raumar Orientering

13:49 + 00:34

6

Kinneberg,Eskil

Raumar Orientering

14:01 + 00:46

7

Rustad,Eirik

Raumar Orientering

14:02 + 00:47

8

Wendler,Torben Christian

Raumar Orientering

14:08 + 00:53

9

Kaas,Sverre Waaler

Nydalens SK

14:16 + 01:01

16

Rustad,Simen

Raumar Orientering

14:41 + 01:26

17

Haga,Håvard

Raumar Orientering

14:47 + 01:32

18

Tømta,Trygve

Raumar Orientering

14:50 + 01:35

31

Bråten,Sondre Ruud

Raumar Orientering

16:09 + 02:54

69

Hoel,Johan

Raumar Orientering

18:43 + 05:28

77

Haga,Magne

Raumar Orientering

19:33 + 06:18











D17





1

Vinogradova,Galina

Halden SK

16:02 + 00:00

2

Nilsen,Inger Liv Bjerkreim

Lillehammer OK

16:15 + 00:13

3

Hoksrud,Aasne Fenne

Nydalens SK

16:32 + 00:30

4

Wennemo,Oda

Raumar Orientering

16:40 + 00:38

5

Kollerud,Siri

Lillomarka OL

16:46 + 00:44

6

Tømta,Ingvild

Raumar Orientering

17:01 + 00:59

7

Jahren,Silje Ekroll

Sävedalens AIK

17:04 + 01:02

24

Melby,Line Maria Haugen

Raumar Orientering

19:43 + 03:41

25

Hovind,Anne Kamstrup

Raumar Orientering

19:53 + 03:51

39

Håversen,Marie Hammer

Raumar Orientering

22:29 + 06:27

52

Ellingsen,Trine Marie

Raumar Orientering

27:37 + 11:35











H40





1

Olsen,Frode

Nittedal OL

16:16 + 00:00

2

Grinde,Bjørn

OSI Orientering

16:38 + 00:22

3

Jensen,Einar

Nydalens SK

17:45 + 01:29

15

Bråten,Terje

Raumar Orientering

19:58 + 03:42











D13-16





1

Ahlsand,Anine

Nydalens SK

17:37 + 00:00

2

Benjaminsen,Andrine

Lillomarka OL

18:01 + 00:24

3

Bakken,Stine Madslien

Nydalens SK

18:28 + 00:51

5

Sønsterudbråten,Karoline

Raumar Orientering

18:46 + 01:09

9

Breen,Silje

Raumar Orientering

19:27 + 01:50

26

Vegheim,Mari

Raumar Orientering

22:07 + 04:30

27

Bråten,Tiril Ruud

Raumar Orientering

22:19 + 04:42



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline