Hedda på 5.plass i løp over grensen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 20. Jul 2017

Første gang publisert 20.juli 2017


Med start i Sverige og med det meste av løypa i Norge, ble Morokulien 2-dagars innledet med mellomdistanse onsdag 19.juli. Hedda løp et av sesongens beste løp og ble nr.5 i juniorklassen. I herrenes seniorklasse var Vetle kun 10 sekunder unna seieren.

 

 

RESULTATER

D21

1

Anna Wehlin

Skogspojkarnas OK

24:46

2

Linn Nilsson

OK Tyr

25:22

3

Therese Haare

Konnerud IL

25:57

11

Anne Larsson Hovind

Raumar Orientering

33:11

.

H21

1

Anders Tiltnes

IL Tyrving

21:49

2

Vetle Ruud Bråten

IFK Göteborg

21:59

3

Hans Olof Amblie

IFK Lidingö SOK

24:44

11

Sondre Ruud Bråten

Nydalens SK

28:29

18

Robin Larsson Hovind

Raumar Orientering

36:04

.

D21K

1

Linda Engen

Raumar Orientering

37:14

2

Stine Austad

Raumar Orientering

47:34

3

Anne Berg Gjølberg

Larvik OK

51:03

.

D17-20

1

Annika Simonsen

IK Hakarpspojkarna

25:12

2

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

25:50

3

Maria Gustafsson

Hagaby GoIF Örebro

29:14

4

Maja Kindlund

OK Tranan

30:11

5

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

30:41

8

Tiril Emilie Ruud Bråten

Raumar Orientering

35:12

.

D40K

1

Malin Johansson

FK Friskus-Varberg

34:59

2

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

35:23

3

Camilla Dalgaard

Kolding OK

37:59

.

D45

1

Kristin Johansson

Västvärmlands OK

27:20

2

Nina Vinnytska

O - Motion

29:20

2

Annika Ericsson

Växjö OK

29:20

9

Heidi Østli

Raumar Orientering

33:38

11

Trine Ruud Bråten

Raumar Orientering

35:36

.

H50

1

Ian Hamilton

Nyköpings OK

25:02

2

Fredrik Stenebo

Attunda OK

25:35

3

Bo Simonsen

FIF Hillerød

26:00

10

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

29:32

.

H55

1

Michael Wehlin

Södertälje-Nykvarn OF

21:35

2

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

23:55

3

Bjørn Solbergseter

Austmarka IL

24:27

11

Terje Bråten

Raumar Orientering

29:16

.

D60

1

Birgitta Andersson

Främmestads IK

26:15

2

Jane Johansson

Istrums SK

26:59

3

Mary Olsson

Västvärmlands OK

28:40

10

Kari Kamstrup Hovind

Raumar Orientering

41:10

.

H60

1

Håkan Lindberg

OK Vilse 87

22:25

2

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

23:00

3

Harald Hovi

Skien OK

23:08

12

Tor Strand

Raumar Orientering

29:18

16

Jan Sveen

Raumar Orientering

32:48

20

Tron Erik Hovind

Raumar Orientering

35:19

.

D13-16C

1

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

25:02

.

Öppen motion 1

.

1

Signe Albinsson

OK Österåker

22:31

2

Lucas Olsson

Västvärmlands OK

23:13

3

Eia Tväråa

OK Lindéna

23:33

4

Kristoffer Engebretsen

Raumar Orientering

25:20




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline