Mange ullensakerløpere i Huldresprinten

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 27. Aug 2017

Første gang publisert 27.august 2017

12 ullensakerløpere hadde funnet veien til glattkjøringsbanen i Gansdalen der Fet O-lag arrangerte Huldresprinten med innlagt KM-langdistanse. Det ble ingen KM-medaljer, men mange fine opplevelser i det fine høstværet. I seniorklassen imponerte den unge Anders Haga fra Holter med en bronsemedalje.

 

 

RESULTATER

N-åpen

Eline Eggen Andreassen

Raumar Orientering

28:17

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

38:40

Per Taje Skeie

Raumar Orientering

38:19

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

22:38

.

D11-12

1

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

20:17

2

Signe Holo

Fossum IF

23:42

3

Selma Srørmer-Antonsen

Nydalens SK

23:43

4

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

24:22

8

Nora Sørberg

Raumar Orientering

29:41

20

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

51:04

.

D15-16B

1

Monica Brevik

Østmarka OK

51:41

2

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

67:41

.

H15-16

1

Isak Jonsson

Nydalens SK

51:03

2

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

51:53

3

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

52:18

17

Gaute Fosstveit

Raumar Orientering

74:23

18

Anders Horvei

Raumar Orientering

74:53

19

Øistein Fagerli Næss

Raumar Orientering

75:20

.

D17AK

1

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

66:44

2

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

69:47

3

Linda Engen

Raumar Orientering

75:10

6

Stine Austad

Raumar Orientering

104:32

.

H17AK

1

Jan Andreas Edstrøm

Oppsal Orientering

51:33

2

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

60:53

3

Tor-Arve Bjørnstad Strand

Raumar Orientering

63:59

4

Tommy Skårbø

Raumar Orientering

72:59

6

Emil Bjørnstad Strand

Raumar Orientering

81:13

.

H17B

1

Gunnar Fosstveit

Raumar Orientering

41:41

2

Arne Kongsnes

Kolbotn og Skimt OL

43:26

3

Alexander Rødsten

Heming Orientering

49:37

.

H21

1

Audun Weltzien

IL Tyrving

71:50

2

Anders Nordberg

Nydalens SK

73:16

3

Anders Haga

Raumar Orientering

74:00

.

H60

1

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

50:46

2

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

59:28

3

Morten Due

Måren OK

60:06

7

Tor Strand

Raumar Orientering

63:42

10

Tron Erik Hovind

Raumar Orientering

88:47

12

Jan Sveen

Raumar Orientering

113:44

.

H55

1

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

52:31

2

Bengt Niklasson

Kolbotn og Skimt OL

55:27

3

Eivind Hoff

IL Tyrving

56:32

20

Terje Bråten

Raumar Orientering

68:57

 




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline