Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Raumar vant dobbeltseier i dameklassen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Karoline Sønsterudbråten vant og Tiril ble nr.2 i dameklassen da Romerike O-Weekend ble innledet med sprint lørdag formiddag. Sprinten ble arrangert i boligområdene nord for Sørumsand Idrettspark. I de fleste klassene var det ordinær sprint, men i klassene fra 13 år til senior ble det arrangert knock-out-sprint. Frogner IL laget et godt arrangement, med støtte fra mange rutinerte arrangører fra de andre klubbene i Raumar.


RESULTATER



N-åpen







Martin Bjerke

Raumar Orientering

10:37



Even Børke

Raumar Orientering

10:27



Markus Finskud

Raumar Orientering

09:50



Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

18:13



Nora Sørberg

Raumar Orientering

17:30











D35





1

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

13:15

2

Kari Strand

Lierbygda OL

14:22

3

Gunn Mariken Bjerva

Drangedal OL

14:30











H11-12





1

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

07:07

2

Christopher Engebretsen

OK Moss

07:19

3

Erlend Børli

Fossum IF

08:01

11

Simen Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

09:41

18

Håvard Gundersen

Raumar Orientering

12:38

19

Erlend Bjørge Bogstad

Raumar Orientering

13:35











H45





1

Arild Andresen

Fossum IF

11:39

2

Svein Nygård

Lillomarka OL

12:10

2

Einar Gisholt

Fossum IF

12:10

4

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

12:47











D13-14 prolog





1

Ragne Wiklund

Nydalens SK

12:46

2

Jenny Baklid

Konnerud IL

13:43

3

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

13:49

7

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

14:06

16

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

15:44

20

Thea Sørberg

Raumar Orientering

18:51

21

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

19:09











D17 prolog





1

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:48

2

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

19:42

3

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

21:09











H15-16 prolog





1

Kasper Fosser

Heming Orientering

14:03

2

Anders Haga

Raumar Orientering

14:23

3

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

14:27

24

Andreas Sedin

Raumar Orientering

21:41











D13-14 semifinale 3





1

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

Kval

2

Pernille Katla

Fossum IF

Kval

3

Anne Cecilie Linløkken

Østmarka OK



4

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering













D17 semifinale 1





1

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

Kval

2

Silje Arntzen

Asker Skiklubb













D17 semifinale 2





1

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

Kval

2

Ingvild Brekke

Lillomarka OL



3

Linda Fredh

Hamar OK













H15-16 semifinale 2





1

Gjermund T Halden

Nydalens SK

Kval

2

Sam Lunøe

Nydalens SK

Kval

3

Anders Haga

Raumar Orientering













D13-14finale





1

Jenny Baklid

Konnerud

8:53

2

Ragne Wiklund

Nydalens SK

8:56

3

Pernille Katla

Fossum IF

9:11

5

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

9:20











D17 finale





1

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

12:39

2

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

13:38




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.