OCC: Torben på 17.plass på Oppsal

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Det andre løpet i Oslo City Cup ble arrangert tirsdag 8.april fra Oppsal arena. Betty Ann Bjerkreim Nilsen og Martin Johansson vant de toseniorklassene, akkurat som i det første løpet. Beste ullensakerløpere ble Torben og Tiril
.





RESULTATER



H17-





1

Martin Johansson

IL Tyrving

13:09

2

Eirik Rustad

Raumar Orientering

13:32

2

Sindre Rønning

Fossum IF

13:32

4

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

13:43

5

Trygve Tømta

Raumar Orientering

13:44

6

Håvard Haga

Raumar Orientering

13:54

17

Torben Christian Wendler

Raumar Orientering

14:44

39

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

16:44

40

Amund Hoel

Raumar Orientering

17:07

64

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

23:26











D17-





1

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

IL Tyrving

14:50

2

Anette Baklid

Konnerud IL

15:54

3

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

15:56

10

Ingvild Tømta

Raumar Orientering

17:35

24

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

18:41

26

Ragnhild Haga

Raumar Orientering

18:55

28

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

19:08

31

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

19:34

42

Kaisa Svergja

Raumar Orientering

21:28

43

Ida Brænden

Raumar Orientering

21:35

44

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

21:39











D13-16





1

Ragne Wiklund

Nydalens SK

17:35

2

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

18:22

3

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

18:23

20

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

21:38

22

Synne Eide Rapp

Raumar Orientering

22:20

35

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

25:27











H40





1

Knut Harald Hylleseth

Sentrum OK

14:41

2

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

14:55

3

Inge Gunnes

IL Tyrving

15:20

8

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:07

20

Øystein Rapp

Raumar Orientering

17:23

42

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

20:41


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline