Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

God løping av Tiril i finalen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Finalen i årets utgave av Bergen Sprint Camp gikk i områdene rundt Bergenshus festning. Tiril løp ganske bra i finalen, der hun ble nr 12. og sikret seg en 38.plass blant alle damene sammenlagt. I dameklassen ble Galina Vinogradova sammenlagtvinner, mens herreklassens sammenlagtvinner ble Øystein Kvaal Østerbø.



RESULTATER FINALE



D17-18





1.

Vassend, Tonje

Porsgrunn OL

17:54

2.

Laurantsen, Line

Varegg Fleridrett

17:58

3.

Westli Andersen, Evine

Løten o-lag

18:12

4.

Hoff Hagen, Marte

Byåsen IL

18:29

5.

Rognsvåg, Ingunn

Varegg Fleridrett

18:39

6.

Torgersen, Ingvild

Halden SK

19:24

12.

Bråten, Tiril Ruud

Raumar Orientering

21:29











D21-





1.

Vinogradova, Galina

Alfta-Ösa OK

15:24

2.

Fjellanger, Kristine

Varegg Fleridrett

15:25

3.

Myhre, Ingjerd

Järla Orientering

15:45

4.

Narum, Marte

Konnerud IL

16:01

5.

Brochmann, Lone

Bækkelagets SK

16:15

6.

Boström, Matleena A

Finland

16:22

17.

Brænden, Ida

Raumar Orientering

23:10











H21-





1.

Østerbø, Øystein Kvaal

IFK Lidingö SOK

15:33

2.

Strain, Murray

Interlopers

15:37

3.

Boström, Mårten B

Finland

15:47

4.

Lazdauskas, Karolis

Kristiansand OK

16:52

5.

Skogstad, Yngve

Frol IL

16:55

6.

Bøen, Christian

Kristiansand OK

17:08

18.

Podzinski, Rafal

Raumar Orientering

19:45

23.

Bråten, Sondre Ruud

Raumar Orientering

22:16



SAMMENLAGTRESULTATER BERGEN SPRINT CAMP



Damer



1

Galina Vinogradova

Alfta-Ösa OK

2

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

3

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

4

Eva Jurenikova

Halden SK

5

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

6

Mari Fasting

Halden SK

38

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

47

Ida Brænden

Raumar Orientering

55

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering









Herrer



1

Øystein Kvaal Østerbø

IFK Lidingö SOK

2

Murray Strain

Interlopers

3

Mårten B Boström

Finland

4

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

5

Andreas Høye

Fredrikstad SK

6

Johan Runesson

Göteborg-Majorna

12

Rafal Podzinski

Raumar Orientering

95

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline