Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

To konkurranser på lørdag i Bergen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015



Bergen Sprint Camp fortsatte lørdag med to konkurranser. Først en ordinær bysprint rundt Rothaugen nord i Bergen sentrum. Seinere på dagen ble det løpt sløyfeorientering i en konkurranse som ble gitt betegnelsen Urban-O. Sløyfene gikk fra Skansedammen i Bergen sentrum.


Resultater Bysprint


D17-18





1.

Rognsvåg, Ingunn

Varegg Fleridrett

20:06

2.

Vassend, Tonje

Porsgrunn OL

20:35

3.

Laurantsen, Line

Varegg Fleridrett

21:00

4.

Hoff Hagen, Marte

Byåsen IL

21:09

5.

Westli Andersen, Evine

Løten o-lag

21:23

6.

Trømborg, Åsne Skram

Kongsberg OL

21:54

15.

Bråten, Tiril Ruud

Raumar Orientering

25:00











D21





1.

Lind, Anne Johanne

Nydalens SK

16:53

2.

Fasting, Mari

Halden SK

16:55

3.

Vinogradova, Galina

Alfta-Ösa OK

17:01

4.

Fjellanger, Kristine

Varegg Fleridrett

17:26

5.

Narum, Marte

Konnerud IL

18:01

6.

Jurenikova, Eva

Halden SK

18:47

17.

Brænden, Ida

Raumar Orientering

25:17











H21





1.

Høye, Andreas

Fredrikstad SK

18:03

2.

Strain, Murray

Interlopers

18:10

3.

Østerbø, Øystein Kvaal

IFK Lidingö SOK

18:13

4.

Boström, Mårten B

Finland

18:24

5.

Lazdauskas, Karolis

Kristiansand OK

18:38

6.

Bøen, Christian

Kristiansand OK

19:00

8.

Podzinski, Rafal

Raumar Orientering

19:19



Bråten, Sondre Ruud

Raumar Orientering

DSQ




Resultater Urban-O

Damer

A

B

C

D

E

1.

Fasting, Mari

5:27 (1)

4:40 (1)

5:06 (2)

4:49 (1)

5:48 (1)

2.

Jurenikova, Eva

5:41 (3)

5:11 (3)

5:26 (4)

5:26 (7)

6:15 (5)

3.

Vinogradova, Galina

6:01 (7)

5:39 (13)

5:26 (4)

5:05 (2)

6:11 (2)

41.

Sønsterudbråten, Karoline

7:47 (39)

6:40 (40)

6:55 (32)

7:10 (43)

7:56 (37)

43.

Bråten, Tiril Ruud

7:36 (34)

6:23 (34)

7:09 (36)

7:28 (52)

8:38 (46)

58.

Brænden, Ida

8:34 (51)

10:52 (75)

7:42 (46)

6:43 (37)

10:08 (66)

67.

Sønsterudbråten, Mathilde

8:38 (52)

8:59 (70)

9:27 (69)

10:08 (71)

11:04 (72)

Herrer

A

B

C

D

E

1.

Østerbø, Øystein Kvaal

4:45 (3)

3:56 (1)

4:14 (2)

4:12 (1)

5:19 (8)

2.

Berzell, Erik

4:51 (4)

4:07 (2)

4:29 (5)

4:24 (5)

5:10 (4)

3.

Boström, Mårten B

4:40 (1)

4:14 (8)

4:35 (8)

4:16 (2)

5:05 (2)

10.

Podzinski, Rafal

5:08 (18)

4:38 (21)

4:43 (13)

4:27 (7)

5:08 (3)


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline