Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

AOOK vant Uniomsmatchen 2013

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 3. Jan 2015

Publisert 9.juni 2013



Tiril har vært en av Akershus og Oslo Orienteringskrets utvalgt denne helgen, og løp Unionsmatchen. I den individuelle konkurransen på lørdag lyktes hun ikke helt, og ble disket. Søndag løp hun en ganske bra stafettetappe for 6.laget. For kretsen ble det tradisjonen tro seier i denne interkretskampen.

SAMMENLAGT RESULTATER





min

sek

1

Akershus-Oslo

1262

39

2

Västergötland

1290

0

3

Göteborg

1354

36

4

Østfold

1440

58

5

Skåne-Halland

1461

29

6

Buskerud

1481

1

7

Bohuslän-Dal

1914

51




RESULTATER INDIVIDUELT



D16





1

Tilla Farnes Hennum

Akershus og Oslo orienteringskrets

40:20

2

Marie Olaussen

Östfold o-krets

41:22

3

Klara Djerf

Göteborg OF

44:21

12

Fanni Jauhojärvi Markussen

Akershus og Oslo orienteringskrets

51:25

17

Siri Grandal

Akershus og Oslo orienteringskrets

53:21

20

Rannveig Winsnes Nordhagen

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:28

21

Anniken Karlsen

Akershus og Oslo orienteringskrets

55:35



Sofie Skyttersæter Iversen

Akershus og Oslo orienteringskrets

ej godk



Tiril Ruud Bråten

Akershus og Oslo orienteringskrets

ej godk











H16





1

Samuel Plumppu

Västergötland OF

39:06

2

Johan Lenning

Skåne och Hallands OF

39:27

3

Håkon Raadal Bjørlo

Östfold o-krets

41:17

8

Vegard Gulbrandsen

Akershus og Oslo orienteringskrets

46:23

13

Ulrik Astrup Arnesen

Akershus og Oslo orienteringskrets

48:47

16

Eirik Langedal Breivik

Akershus og Oslo orienteringskrets

50:39

19

Gjermund Tørnqvist Halden

Akershus og Oslo orienteringskrets

51:36

27

Eivind Öftshus Gravir

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:22

31

Anders Haga

Akershus og Oslo orienteringskrets

58:52

38

Tarjei Holo

Akershus og Oslo orienteringskrets

60:59











D14





1

Synne Strand

Akershus og Oslo orienteringskrets

40:45

2

Hedda Raadal Bjørlo

Östfold o-krets

43:04

3

Ragne Wiklund

Akershus og Oslo orienteringskrets

44:29

6

Lotte Jauhojärvi Markussen

Akershus og Oslo orienteringskrets

47:22

11

Victoria Hæstad Bjørnstad

Akershus og Oslo orienteringskrets

52:29

20

Synne Skjærstein

Akershus og Oslo orienteringskrets

56:27

22

Ingrid Aaslund

Akershus og Oslo orienteringskrets

57:51

28

Ingrid Gylterud Kvålsgard

Akershus og Oslo orienteringskrets

60:50











H14





1

Jørgen Baklid

Buskerud o-krets

39:5

2

Erling Hjermstad

Akershus og Oslo orienteringskrets

41:06

3

Simon Harden

Skåne och Hallands OF

42:32

4

Styrk Hundseid Kamsvåg

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:06

5

Elias Jonsson

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:32

6

Kasper Fosser

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:43

16

Lukas Liland

Akershus og Oslo orienteringskrets

52:05

21

Bjørn Anders Flågen

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:15

38

Einar Melsom

Akershus og Oslo orienteringskrets

69:31




RESULTATER STAFETT

1

Akershus og Oslo orienteringskrets 1



118:07 (1)



Vegard Gulbrandsen

4





Synne Strand

1





Erling Hjermstad

1





Tilla Farnes Hennum

1











2

Östfold o-krets 1



121:43 (2)



Håkon Raadal Bjørlo

5





Hedda Raadal Bjørlo

4





August Asheim Birkeland

3





Marie Olaussen

2











3

Akershus og Oslo orienteringskrets 2



124:09 (3)



Ulrik Astrup Arnesen

13





Ragne Wiklund

4





Styrk Hundseid Kamsvåg

2





Fanni Jauhojärvi Markussen

3











11

Akershus og Oslo orienteringskrets 5



133:03 (11)



Eivind Öftshus Gravir

25





Synne Skjærstein

23





Lukas Liland

16





Anniken Karlsen

11











15

Akershus og Oslo orienteringskrets 3



133:49 (15)



Eirik Langedal Breivik

2





Lotte Jauhojärvi Markussen

13





Elias Jonsson

7





Siri Grandal

15











17

Akershus og Oslo orienteringskrets 6



136:59 (17)



Anders Haga

22





Ingrid Aaslund

24





Bjørn Anders Flågen

13





Tiril Ruud Bråten

17











18

Akershus og Oslo orienteringskrets 4



137:03 (18)



Gjermund Tørnqvist Halden

20





Victoria Hæstad Bjørnstad

12





Kasper Fosser

6





Rannveig Winsnes Nordhagen

18











23

Akershus og Oslo orienteringskrets 7



143:35 (23)



Gjermund Tørnqvist Halden

20





Ingrid Gylterud Kvålsgard

24





Einar Melsom

21





Sofie Skyttersæter Iversen

23







Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline