AOOK vant Uniomsmatchen 2013

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 3. Jan 2015

Publisert 9.juni 2013



Tiril har vært en av Akershus og Oslo Orienteringskrets utvalgt denne helgen, og løp Unionsmatchen. I den individuelle konkurransen på lørdag lyktes hun ikke helt, og ble disket. Søndag løp hun en ganske bra stafettetappe for 6.laget. For kretsen ble det tradisjonen tro seier i denne interkretskampen.

SAMMENLAGT RESULTATER





min

sek

1

Akershus-Oslo

1262

39

2

Västergötland

1290

0

3

Göteborg

1354

36

4

Østfold

1440

58

5

Skåne-Halland

1461

29

6

Buskerud

1481

1

7

Bohuslän-Dal

1914

51




RESULTATER INDIVIDUELT



D16





1

Tilla Farnes Hennum

Akershus og Oslo orienteringskrets

40:20

2

Marie Olaussen

Östfold o-krets

41:22

3

Klara Djerf

Göteborg OF

44:21

12

Fanni Jauhojärvi Markussen

Akershus og Oslo orienteringskrets

51:25

17

Siri Grandal

Akershus og Oslo orienteringskrets

53:21

20

Rannveig Winsnes Nordhagen

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:28

21

Anniken Karlsen

Akershus og Oslo orienteringskrets

55:35



Sofie Skyttersæter Iversen

Akershus og Oslo orienteringskrets

ej godk



Tiril Ruud Bråten

Akershus og Oslo orienteringskrets

ej godk











H16





1

Samuel Plumppu

Västergötland OF

39:06

2

Johan Lenning

Skåne och Hallands OF

39:27

3

Håkon Raadal Bjørlo

Östfold o-krets

41:17

8

Vegard Gulbrandsen

Akershus og Oslo orienteringskrets

46:23

13

Ulrik Astrup Arnesen

Akershus og Oslo orienteringskrets

48:47

16

Eirik Langedal Breivik

Akershus og Oslo orienteringskrets

50:39

19

Gjermund Tørnqvist Halden

Akershus og Oslo orienteringskrets

51:36

27

Eivind Öftshus Gravir

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:22

31

Anders Haga

Akershus og Oslo orienteringskrets

58:52

38

Tarjei Holo

Akershus og Oslo orienteringskrets

60:59











D14





1

Synne Strand

Akershus og Oslo orienteringskrets

40:45

2

Hedda Raadal Bjørlo

Östfold o-krets

43:04

3

Ragne Wiklund

Akershus og Oslo orienteringskrets

44:29

6

Lotte Jauhojärvi Markussen

Akershus og Oslo orienteringskrets

47:22

11

Victoria Hæstad Bjørnstad

Akershus og Oslo orienteringskrets

52:29

20

Synne Skjærstein

Akershus og Oslo orienteringskrets

56:27

22

Ingrid Aaslund

Akershus og Oslo orienteringskrets

57:51

28

Ingrid Gylterud Kvålsgard

Akershus og Oslo orienteringskrets

60:50











H14





1

Jørgen Baklid

Buskerud o-krets

39:5

2

Erling Hjermstad

Akershus og Oslo orienteringskrets

41:06

3

Simon Harden

Skåne och Hallands OF

42:32

4

Styrk Hundseid Kamsvåg

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:06

5

Elias Jonsson

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:32

6

Kasper Fosser

Akershus og Oslo orienteringskrets

43:43

16

Lukas Liland

Akershus og Oslo orienteringskrets

52:05

21

Bjørn Anders Flågen

Akershus og Oslo orienteringskrets

54:15

38

Einar Melsom

Akershus og Oslo orienteringskrets

69:31




RESULTATER STAFETT

1

Akershus og Oslo orienteringskrets 1



118:07 (1)



Vegard Gulbrandsen

4





Synne Strand

1





Erling Hjermstad

1





Tilla Farnes Hennum

1











2

Östfold o-krets 1



121:43 (2)



Håkon Raadal Bjørlo

5





Hedda Raadal Bjørlo

4





August Asheim Birkeland

3





Marie Olaussen

2











3

Akershus og Oslo orienteringskrets 2



124:09 (3)



Ulrik Astrup Arnesen

13





Ragne Wiklund

4





Styrk Hundseid Kamsvåg

2





Fanni Jauhojärvi Markussen

3











11

Akershus og Oslo orienteringskrets 5



133:03 (11)



Eivind Öftshus Gravir

25





Synne Skjærstein

23





Lukas Liland

16





Anniken Karlsen

11











15

Akershus og Oslo orienteringskrets 3



133:49 (15)



Eirik Langedal Breivik

2





Lotte Jauhojärvi Markussen

13





Elias Jonsson

7





Siri Grandal

15











17

Akershus og Oslo orienteringskrets 6



136:59 (17)



Anders Haga

22





Ingrid Aaslund

24





Bjørn Anders Flågen

13





Tiril Ruud Bråten

17











18

Akershus og Oslo orienteringskrets 4



137:03 (18)



Gjermund Tørnqvist Halden

20





Victoria Hæstad Bjørnstad

12





Kasper Fosser

6





Rannveig Winsnes Nordhagen

18











23

Akershus og Oslo orienteringskrets 7



143:35 (23)



Gjermund Tørnqvist Halden

20





Ingrid Gylterud Kvålsgard

24





Einar Melsom

21





Sofie Skyttersæter Iversen

23





0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline