Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Tiril uttatt til Unionsmatchen i Uddevalla

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 3. Jan 2015

Publisert 30.mai 2013



28.mai 2013 offentliggjorde Akershus og Oslo Orienteringskrets uttaket til årets interkretskamp Unionsmatchen 2013. På lista over uttatte løpere fant vi Tiril. Med seg til Uddevalla 8 - 9 juni 2013 får Tiril klubbkameratene i Raumar Amund Hoel og Anders Haga. Nedefor er hele uttaket presentert:



Uttatte løpere til Unionsmatchen

I Uddevalla 8. og 9. juni 2013



D13-14



Synne Strand

Asker SK

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

Ragne Wiklund

Nydalens SK

Synne Skjærstein

IL Tyrving

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

Ingrid Aaslund

Fet OL





1. reserve:



Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

2. reserve:



Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

3. reserve:



Henriette Smeby

Nydalens SK





D15-16



Tilla Farnes Hennum

Asker SK

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming Orientering

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

Kristin Helland-Hansen

Il Tyrving

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

Kristin Brekke

Lillomarka OL

Anniken E. Karlsen

Oppsal Orientering





1 reserve:



Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-UMB Orientering

2. reserve:



Siri Grandal

IL Tyrving

3. reserve:



Ida Feiring Haltia

IL Tyrving





H13-14



Elias Jonsson

Nydalens SK

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

Erling Hjermstad

Fossum IF

Kasper Fosser

Heming Orientering

Einar Melsom

Fossum IF

Styrk Hunseid Kamvåg

IL Tyrving

Lukas Liland

Nydalens SK





1. reserve:



Øyvind Hjermstad

Fossum IF

2. reserve:



Espen Hegstad Krüger

Nydalens SK

3. reserve:



Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK





H15-16



Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

Amund Hoel

Raumar Orientering

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

Anders Haga

Raumar Orientering

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK





1. reserve:



Martin Borge Heir

Fossum IF

2. reserve:



Tarjei Holo

Fossum IF

3. reserve:



Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline