Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Silje, Anders og Eirik til finalen i NM-sprint

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 3. Jan 2015

Publisert 25.mai 2013



NM-sprint i Skien 25.mai 2013 ble innledet med kvalifisering på formiddagen. Silje, Anders og Eirik gikk videre med klar margin. Også Håvard Haga og Eirik Rustad ble klar for finalene.





RESULTATER




D21 Heat 2





1

Fasting, Mari

Halden SK

14:22

2

Steiwer, Kine Hallan

Lillomarka OL

14:59

3

Wigemyr, Tone

Bækkelagets SK

15:04

4

Jahren, Silje Ekroll

Raumar Orientering

15:05

5

Jurenikova, Eva

Halden SK

15:06

5

Nordberg, Anne M Hausken

Halden SK

15:06

7

Bjørgum, Anneke Hald

Kristiansand OK

15:10

7

Myhre, Ingjerd

Kongsberg OL

15:10

9

Rognstad, Audhild Bakken

NTNUI

15:15

10

Johansson, Emma

NTNUI

15:43











H21 Heat 2





1

Karlsson, Mattias

Halden SK

14:18

2

Aukrust Osmoen, Jon

NTNUI

14:22

3

Rustad, Eirik

Raumar Orientering

14:24

3

Skarholt, Anders

Asker Skiklubb

14:24

3

Hovind, Eirik Kamstrup

NTNUI

14:24

3

Lundanes, Olav

Halden SK

14:24

7

Vister, Martin

Indre Østfold OK

14:29

8

Oskarsson, Nicholas

Lillomarka OL

14:34

9

Bjørnaas, Johan Asphjell

Frol IL

14:40

10

Skogstad, Yngve

Frol IL

14:48











H19-20 Heat 2





1

Haga, Håvard

Raumar Orientering

13:37

1

Arnesen, Simen Jevne

Hamar OK

13:37

3

Rønning, Sindre

Frol IL

13:39

4

Blumenstein, Bojan

Halden SK

13:44

5

Lofthus, Dag

Hamar OK

13:46

6

Espedal, Jonas Klausen

Stavanger

14:02

7

Ahlbäck, Emil

Fossum IF

14:17

7

Fiskum, Gustav

IL Tyrving

14:17

9

Muren, Lars Maukon

Asker Skiklubb

14:19

10

Drage, Mathias

Kongsberg OL

14:21











H19-20 Heat 1





1

Pedersli, Trond Einar Moen

OL Trollelg

14:15

2

Raastad, Fredrik

Nydalens SK

14:23

3

Johannessen, Sindre

Freidig

14:51

4

Vister, Anders

Raumar Orientering

15:01

5

Sandven, Sindre

Kongsberg OL

15:14

6

Theisen, Rasmus Rørholt

IL BUL-Tromsø

15:22

7

Deisz, Sindre Østgulen

Varegg Fleridrett

15:30

8

Nielsen, Simen Eid

Nydalens SK

15:43

9

Jakola, Petter

Bodø og Omegn IF

15:51

10

Ottesen, Per Ola

Varegg Fleridrett

16:18



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline