Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Svak stafettinnsats

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 29. Mar 2009

Første gang publisert 29.mars 2009

Det var godt dagstafetten i Spring Cup, 29.mars 2009, bare var å regne som ei treningsøkt i ei helgesamling, for Raumars løpere klarte ikke å holde i nærheten av den farten som kreves for å henge med. Best av Ullensakers herrer løp Eirik Kamstrup Hovind, og han bør kanskje få godkjent, ettersom han ”bare” ble slått av Matthias Merz med litt over fjorten og et halvt minutt på rundt 13 km. Beina, og hodet, må fungere langt bedre om det skal være noen mulighet til å forbedre fjorårets resultat i Tiomila.

Silje løp sine to første løp for Sävedalens AIK under Spring Cup. Lørdag vant hun D21AK, og opptrådte som premiehai. Søndag løp hun førsteetappe for SAIK’s vinnerlag i damestafetten.

RESULTATER

Men Open

1

57

SWE-IFK

Göteborg

1

03:25:38

Christian

Christensen

84

54:04

Mats

Haldin

75

55:20

Christian

Nielsen

78

36:55

Jonas

Pilblad

77

59:19

.

2

82

FIN-Rajamäen

Rykmentti

1

03:25:46

Sander

Vaher

85

54:07

Tuomas

Tervo

83

58:19

Sami

Vähänen

71

38:23

Matthias

Merz

84

54:57

.

52

15

NOR-Raumar

Orientering

1

04:15:13

Eskil

Kinneberg

01:09:26

Eirik

Rustad

01:08:59

Vetle

Ruud Bråten

47:14

Eirik

Kamstrup Hovind

01:09:34

.

61

21

NOR-Raumar

Orientering

2

04:32:31

Trygve

Tømta

01:05:39

Simen

Rustad

01:07:10

Ståle

Sønsterudbråten

47:23

Sjur

Messel Nafstad

01:32:19

.

Mosjonsklassen

1

430

SWE-OLGY

Hallsberg

2

01:42:50

Oskar

Svensson

92

35:32

Kajsa

Hammarström

92

31:24

Christer

Garpenlund

92

35:54

17

413

NOR-Raumar

Orientering

1

02:00:35

Sondre

Ruud Bråten

41:46

Brage

Jahren

25:11

Åsmund

Wennemo

53:38

27

436

NOR-Raumar

Orientering

2

02:13:21

Mona

Kjeldsberg

42:14

Anita

Wennemo

35:08

Anne-K.

Hovind

55:59

Women Open

1

203

SWE-Sävedalens

AIK

1

02:22:01

Silje

Ekroll Jahren

88

46:38

Maria

Magnusson

82

43:46

Camilla

Berglund

81

51:37

.

2

201

SWE-Ulricehamns

OK

1

02:22:43

Ida

Bobach

46:05

Signe

Klinting

90

44:20

Maja

Alm

88

52:18

3

202

FIN-Turun

Suunnistajat

1

02:24:01

Bodil

Holmström

45:51

Vroni

König-Salmi

69

46:08

Seline

Stalder

52:02

.

4

207

SWE-Göteborg-Majorna

OK

1

02:24:48

Pippa

Whitehouse

78

44:05

Caroline

Cejka

85

48:05

Lina

Strand

88

52:38





Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc