Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Eirik nr. 3. i Solrenningen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 26. Apr 2009

Første gang publisert 26.april 2009

Norwegian Spring fortsatte søndag med normaldistanse. Eirik løp et godt løp fra et tidlig startnummer i H19-20E inn til en flott 3.plass. Han kunne fortelle at han bommet minimalt, men at han åpnet litt for hardt, og fikk det litt for slitsomt utover i løpet.

RESULTATER

.

D11-12

1

Marie Olaussen

Fredrikstad SK

17:24

2

Dorte Narum

Vallset/Stange, OL

18:44

3

Gina Granstedt

Halden SK

20:09

10

Tiril Ruud Bråten

Raumar OL

27:32

18

Synne Eide Rapp

Raumar OL

35:25

24

Emilie Johanne Hagen

Raumar OL

44:34

.

D15

1

Gry Granstedt

Halden SK

28:31

2

Marthe Gløersen

Tønsberg og omegn, OL

29:19

3

Runa Fremstad

Larvik OK

29:27

11

Line Maria Haugen Melby

Raumar OL

36:02

16

Synnøve Støverud Beitnes

Raumar OL

37:41

D17-18E

1

Anneke Hald Bjørgum

Kristiansand OK

49:49

2

Guro Alexandersen

Fredrikstad SK

50:20

3

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

50:28

8

Trine Breen

Raumar OL

55:28

14

Stine Haga Dalberg

Raumar OL

63:20

24

Turid Kamstrup Hovind

Raumar OL

73:24

.

D40AK

1

Anne Jahren

Nydalens SK

35:02

2

Lene Borthen

Kolbotn & Skimt OL

42:35

3

Anne Arntzen

Raumar OL

45:47

9

Anne Catherine Ekroll

Raumar OL

59:13

.

D40

1

Kjersti Stræte

Ringerike OL

32:36

12

Ingrid Eide Rapp

Raumar OL

37:41

18

Trine Ruud Bråten

Raumar OL

39:02

Direkte A

1

Damien Renard

KOK

31:47

4

Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

39:26

.

H16

1

Anders Vister

Indre Østfold OK

37:57

2

Tommi Luchsinger

Kongsberg OL

38:53

3

Emil Ahlbeck

Fossum IF

41:11

9

Håvard Haga

Raumar OL

49:02

13

Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

55:55

.

H17-18E

1

Martin Vister

Indre Østfold OK

53:54

2

Simen Haugerud

Indre Østfold OK

55:47

3

Lasse Solheim

Varegg Fleridrett

55:52

9

Eskil Kinneberg

Raumar OL

59:21

20

Brage Ekroll Jahren

Raumar OL

65:35

.

H19-20E

1

Torgeir Nørbech

Tyrving, IL

55:20

2

Jonas Juveli

Lillomarka OL

57:55

3

Eirik Kamstrup Hovind

Raumar OL

58:41

.

H45

1

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

37:59

27

Terje Bråten

Raumar OL

52:14

.

H50

1

Knut Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

37:11

17

Asle Jahren

Raumar OL

48:10




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc