Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Vetle kretsmester på mellomdistanse

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 8. Sep 2009

Første gang publisert 8.september 2009

Bækkelagets Sportsklubb arrangerte KM mellomdistanse i Sørmarka søndag 6.september 2009. Vetle ble kretsmester i H19-20, men måtte se seg slått av Vegard Danielsen fra Kristiansand OK. Eirik brukte et drøyt minutt mer på løypa enn Vetle og ble nr.3 i KM. I den yngste juniorklassen fikk Raumar en kretsmester til, gjennom Eskil Kinneberg fra Gjerdrum, som løper imponerende jevnt på et høyt nivå for tida.

Vetle løp godt, men ikke noe toppløp, både fart og treffsikkerhet må bedres om det skal være håp om medaljer i NM til uka. Løpet ga heller ikke klasseseier, men det holdt til KM-gull. Eirik løp litt mer uryddig enn Vetle, og endte på 4.plass i konkurransen.

Tiril løp en god konkurranse og ble nr.5 i D11-12.

RESULTATER

H19-20

1

Danielsen,Vegard

Kristiansand OK

29:59

2

Bråten,Vetle Ruud

Raumar OL

31:08

3

Juveli,Jonas Sommerstad

Lillomarka OL

31:17

4

Hovind,Eirik Kamstrup

Raumar OL

32:20

5

Benjaminsen,Mathias

Lillomarka OL

34:14

6

Edstrøm,Jan Andreas

Lillomarka OL

35:58

D40

1

Øfsthus,Hilda

Asker SK

41:22

9

Bråten,Trine Ruud

Raumar OL

47:13

Austad,Anne-Grete

Raumar OL

DSQ

D17C

1

Myhr,Anne

Nydalens SK

17:54

4

Haugen,Marianne

Raumar OL

26:14

7

Austad,Stine

Raumar OL

28:02

D15-16

1

Størmer,Julie

Fossum IF

35:12

2

Eijsink,Malin

Ås-UMB Orientering

35:24

3

Melby,Line Maria Haugen

Raumar OL

37:00

9

Beitnes,Synnøve Støverud

Raumar OL

44:25

H15-16

1

Haga,Håvard

Raumar OL

30:36

2

Haga,Magne

Raumar OL

31:41

3

Bjergaard,Anders

Nydalens SK

32:42

8

Bråten,Sondre Ruud

Raumar OL

38:28

11

Hoel,Johan

Raumar OL

41:04

H45

1

Zakariassen,Rune

Fossum IF

36:59

8

Bråten,Terje

Raumar OL

42:56

D11-12

1

Nordhagen,Rannveig W.

Ås-UMB Orientering

16:30

2

Bakken,Stine Madslien

Nydalens SK

17:21

3

Faller Råheim,Åshild

OK Øst

17:40

5

Bråten,Tiril Ruud

Raumar OL

18:03

H17-18

1

Kinneberg,Eskil

Raumar OL

30:37

2

Saue,Morten

Tyrving, IL

31:26

3

Lillevold,Mathias Stensland

Kolbotn & Skimt OL

31:40

D17-18

1

Maurset,Silje Uhlen

Ås-UMB Orientering

38:13

2

Maalen-Johansen,Ingvild

Ås-UMB Orientering

43:34

3

Engseth,Marianne

Tyrving, IL

44:30

4

Håversen,Marie Hammer

Østmarka OK

45:09

5

Godal,Mari Skoglund

Lillomarka OL

49:51

6

Bakken,Irene

Måren OK

1:00:37

7

Engen,Linda

Raumar OL

1:07:55

Hovind,Turid Kamstrup

Raumar OL

DSQ

H50

1

Mathisen,Terje

Tyrving, IL

30:56

6

Engen,Knut

Raumar OL

39:34

21

Sveen,Jan

Raumar OL

1:01:44

N-Åpen

Sveen,Anna Austad

Raumar OL

26:25

Sønsterudbråten,Pernille

Raumar OL

29:38




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline