Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Tiril på andre første dag av O-treff 08

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 13. Jan 2008

Første gang publisert 13.januar 2008

Tiril var den av våre som imponerte mest første konkurransedag av O-treff 08. Tiril gikk en god ski-o-konkurranse og endte på en sterk 2.plass, snaue tre minutter bak Ingrid Landmark Tandrevold. I konkurransen var det innlagt uoffisielt hovedløp for hovedløpsklassene. Sondre gikk inn til en flott bronsemedalje i H15. Gjerdrumsgutten Eskil Kinneberg vant H16 i utklassingsstil.

Trine viste gode skiferdigheter da hun vant D17AK. Juniorene nådde ikke helt opp i jrVM-kvalifiseringen, og må forbedre seg kraftig søndag, for å komme i betraktning når lagene til jrVM skal tas ut.



RESULTATER

D10-1211 deltakere

1 Ingrid Landmark Tandrevold

Fossum If

22:33

2 Tiril Ruud Bråten

Raumar O L

25:30

3 Guro Tollefsen

Ok Øst

27:17

4 Karoline Sønsterudbråten

Raumar O L

31:02

5 Thea Sildnes Baklid

Konnerud Il

31:32

.

D168 deltakere

1 Ingjerd Myhre

Kongsb OL

49:17

2 Unni Øygard

Løten Ok

54:13

3 Heidi Engelstad

Hein O L

55:46

4 Berit K Lima

Ålgård Ok

58:41

5 Turid Kamstrup Hovind

Raumar OL

62:19

.

D17-2018 deltakere

1 Anette Baklid

Konnerud Il

56:32

2 Mathilde Korvald Skaare

NTNUI

57:09

3 Maren Janson Haverstad

Lierbygda Ok

57:13

4 Barbro Kvåle

Hadeland OL

57:14

5 Kari Svingheim

Lillomarka

59:16

6 Synne Baklid

Konnerud Il

60:51

7 Anne Kamstrup Hovind

Raumar OL

61:48

.

D17AK4 deltakere

1 Trine Ruud Bråten

Raumar OL

42:58

2 Hanna Lindseth

Il Tyrving

46:21

3 Synnøve Nybø

Konnerud Il

49:36

.

H17-2027 deltakere

1 Hans-Jørgen Kvåle

Hadeland OL

56:49

2 Sindre Janson Haverstad

Lierbygda Ok

58:11

3 Rasmus Korvald Skaare

Nydalen SK

60:45

4 Jonas Juveli

Lillomarka

62:53

5 Gaute W. Hallan Steiwer

Lillomarka

63:15

6 Morten Urdal Bakke

Kongsberg

66:00

7 Eirik Rustad

Raumar OL

66:38

8 Vetle Ruud Bråten

Raumar OL

69:47

.

H15 8 deltakere

1 Eirik Skoglund Godal

Lillomarka

40:41

2 Dag Lofthus

Lillehammer

42:11

3 Sondre Ruud Bråten

Raumar OL

47:13

4 Adrian Opheim

Måren

48:16

5 Erik Trøen

Lierbygda Ok

49:34

6 Emil Ahlbeck

Fossum If

51:17

7 Nikolai K Skaare

Nydalen SK

59:02

8 Håkon Njåstein

Tyrving Il

68:47






Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc