Anna og Anne-Grete fortsatte med gode løp hele uka
Postet av Ullensaker Orienteringslag den 18. Jan 2015
Publisert 17.juli 2011
Anna og Anne-Grete fortsatte å holde seg høyt på listene også de tre siste dagene av 6-days of Austria.Annas liste er andre-, tredje- og andreplass. Fjerde plass i det fjerde løpet og to andreplasser i de to siste er resultatene til Anne-Grete disse tre siste dagene.Jan hevet seg litt ekstra på dag fem da han ble nr.20.
RESULTATER
Anna og Anne-Grete fortsatte å holde seg høyt på listene også de tre siste dagene av 6-days of Austria.Annas liste er andre-, tredje- og andreplass. Fjerde plass i det fjerde løpet og to andreplasser i de to siste er resultatene til Anne-Grete disse tre siste dagene.Jan hevet seg litt ekstra på dag fem da han ble nr.20.
RESULTATER
14.juli | ||||
M55 | ||||
1 | Anssi Juutilainen | SK Vuoksi | Finland | 47:56 |
2 | Mario Ammann | OLG St.Gallen/Appenzell | Switzerland | 51:42 |
3 | Josef Hones | HSV Ried | Austria | 53:52 |
32 | Jan Sveen | Active Travel Norway | Norway | 1:24:40 |
W12 Shadow | ||||
1 | Laura Andersen | Aarhus 1900 Orientering | Denmark | 38:04 |
2 | Anna Austad Sveen | Active Travel Norway | Norway | 40:37 |
3 | Maria Bianca Dallera | Orisasso | Italy | 54:08 |
W18 | ||||
1 | Yulia Shutkovskaya | Orienteering Como | Italy | 41:54 |
2 | Sandrine Müller | Ski-World.ch | Switzerland | 42:16 |
3 | Anna Simkovics | OLC Wienerwald | Austria | 52:04 |
15 | Stine Austad | Active Travel Norway | Norway | 2:15:36 |
W21B | ||||
1 | Tereza Skládanková | Czech ARDF Team | Czech Republic | 59:40 |
2 | Anne Grethe Gustavsen | Nittedal orientering | Norway | 1:01:49 |
3 | Outi Siirola | Hyvinkään Rasti | Finland | 1:05:56 |
4 | Anne-Grete Austad | Active Travel Norway | Norway | 1:08:17 |
15.juli | ||||
M55 | ||||
1 | Anssi Juutilainen | SK Vuoksi | Finland | 28:59 |
2 | Bent Galborgen | Skaukameratene OL | Norway | 33:28 |
3 | Peter Sorensen | Politiets Idraetsforening | Denmark | 33:34 |
20 | Jan Sveen | Active Travel Norway | Norway | 45:30 |
W12 Shadow | ||||
1 | Laura Andersen | Aarhus 1900 Orientering | Denmark | 34:03 |
2 | Elena Fillinger | Köpenicker Sport Club | Germany | 35:40 |
3 | Anna Austad Sveen | Active Travel Norway | Norway | 41:01 |
W18 | ||||
1 | Sandrine Müller | Ski-World.ch | Switzerland | 26:58 |
2 | Yulia Shutkovskaya | Orienteering Como | Italy | 30:17 |
3 | Resi Rathmann | SV Schmalkalden 04 | Germany | 33:24 |
16 | Stine Austad | Active Travel Norway | Norway | 1:44:26 |
W21B | ||||
1 | Tereza Skládanková | Czech ARDF Team | Czech Republic | 30:34 |
2 | Anne-Grete Austad | Active Travel Norway | Norway | 37:17 |
3 | Outi Siirola | Hyvinkään Rasti | Finland | 39:23 |
16.juli | ||||
H55 | ||||
1 | Anssi Juutilainen | SK Vuoksi | Finland | 45:00 |
2 | Philip Eeles | Southampton Orienteering | United Kingdom | 49:58 |
3 | Mario Ammann | OLG St.Gallen/Appenzell | Switzerland | 50:07 |
Jan Sveen | Active Travel Norway | Norway | mp | |
W12 Shadow | ||||
1 | Elena Fillinger | Köpenicker Sport Club | Germany | 39:21 |
2 | Anna Austad Sveen | Active Travel Norway | Norway | 41:14 |
3 | Laura Andersen | Aarhus 1900 Orientering | Denmark | 47:00 |
W18 | ||||
1 | Sandrine Müller | Ski-World.ch | Switzerland | 38:52 |
2 | Anna Simkovics | OLC Wienerwald | Austria | 41:04 |
3 | Yulia Shutkovskaya | Orienteering Como | Italy | 42:21 |
12 | Stine Austad | Active Travel Norway | Norway | 01:47 |
W21B | ||||
1 | Tereza Skládanková | Czech ARDF Team | Czech Republic | 34:55 |
2 | Anne-Grete Austad | Active Travel Norway | Norway | 38:51 |
3 | Outi Siirola | Hyvinkään Rasti | Finland | 40:58 |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ullensaker Orienteringslag
Treningsplan våren 2024
25.04.2024
Oppstart orientering onsdag 3. april
12.03.2024
Saksdokumenter til årsmøtet for 2023
30.01.2024
Innkalling til årsmøte for 2023
09.01.2024
Verdens orienteringsdag (WOD) 2023
16.05.2023