Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

KvistKvaset 2013

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 3. Jan 2015

Publisert 1.mai 2013



Årets utgave av den tradisjonsrike stafetten KvistKvaset gikk på kartet Vardåsen i Ås. I år var det ikke mange ullensakerløpere som var med. Tiril løp på laget som ble nr.12 i DH11-16 klassen. Raumar var ikke med helt oppe i teten i noen av klassene, men både herrene og damene klarte 4.plasser.




RESULTATER



DH11-16







1.

Halden SK 1





1:32:41

1

Gina Granstedt

8.

20:27

8.

2

Idun Kristine Felde Olaussen

3.

15:57

4.

2

Hedda Raadal Bjørlo

7.

16:21

4.

3

Håkon Østraat Sævareid

3.

20:35

2.

3

Peter Nordbrøden

4.

20:38

2.

4

Håkon Raadal Bjørlo

1.

35:42

1.











2.

Asker Skiklubb 1





1:34:05

1

Ola Løvald Bråten

1.

20:02

1.

2

Synne Strand

7.

16:21

3.

3

Tilla Farnes Hennum

5.

20:40

4.

4

Vegard Gulbrandsen

2.

37:02

2.











3.

IL Tyrving 1





1:43:09

1

Kristin Helland-Hansen

4.

20:08

4.

2

Astrid Fiskum

16.

17:24

14.

3

Styrk Hundseid Kamsvåg

7.

21:12

5.

4

Magnus Wølneberg

3.

44:25

3.











12.

Raumar Orientering 1





1:59:11

1

Amund Hoel

13.

22:35

13.

2

Synne Eide Rapp

26.

18:57

21.

3

Tiril Ruud Bråten

16.

24:26

13.

4

Anders Haga

17.

53:13

12.











34.

Fet OL / Raumar Orientering 2





1:44:42

1

Jørgen Kjos Barkenæs

37.

39:38

37.

2

Mathilde Sønsterudbråten

60.

28:58

63.

2

Berit Horvei

61.

29:00

63.

3

Kristine Eide Rapp

44.

36:06

44.













D17







1.

Nydalens SK 1





2:23:15

1

Nicole Ragvin

1.

44:43

1.

2

Maria Jonsson

1.

47:53

1.

3

Sofie Aarnes

1.

50:39

1.











2.

Asker Skiklubb 1





2:53:27

1

Ingrid Gulbrandsen

2.

50:47

2.

2

Silje Arntzen

4.

1:03:01

3.

3

Kaja Bråten Løvald

3.

59:39

2.











3.

Fet OL / Fossum IF / Nydalens





2:53:33

1

Hilde Slørdahl Conradi

5.

59:32

5.

2

Britta Fismen

2.

52:37

2.

3

Heidi Tronbøl

4.

1:01:24

3.











4.

Raumar Orientering 1





3:03:44

1

Agata Stankiewicz

6.

1:02:16

6.

2

Natalia Ewiak

5.

1:06:31

6.

3

Marie Hammer Håversen

2.

54:57

4.













H17







1.

Ås-UMB Orientering 1





2:21:02

1

David Gottfridsson

1.

44:02

1.

2

Magnus Ombustvedt

7.

52:33

3.

3

Kristoffer Fiane Pedersen

2.

44:27

1.











2.

Fredrikstad SK 1





2:22:05

1

Henrik Ottesen

3.

44:18

3.

2

Per Olaussen

3.

48:02

2.

3

Espen Danevad

6.

49:45

2.











3.

IL Tyrving 1





2:24:52

1

Mateusz Podsiadly

16.

54:42

16.

2

Wojciech Dwojak

1.

46:04

5.

3

Wojciech Kowalski

1.

44:06

3.











4.

Raumar Orientering 1





2:29:05

1

Rafal Podzinski

4.

46:28

4.

2

Eskil Sande Gullord

10.

54:15

4.

3

Håvard Haga

5.

48:22

4.




0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline