Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Silje, Eirik og Vetle lett videre til mellomdistansefinalen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 7. Jan 2015

Publisert 15.september 2012



Fire ullsøkninger kom seg gjennom kvalifiseringen til lørdagens mellomdistansefinale i NM. Silje vant sitt heat, mens Vetle ble nr. 3 i sitt heat og Eirik nr.4 i sitt. Disse tre gikk videre med klar margin, mens Katja, som løper for Bækkelagets, klarte finaleplassen med ett sekunds margin. Anne ble dessverre slått ut.


RESULTATER



D21 Heat 1





1

Bagstevold, Heidi Østlid

Bækkelagets SK

19:53

2

Bjørgul, Ida Marie Næss

Halden SK

20:25

3

Nielsen, Mali Fjogstad

NTNUI

21:06

12

Jahren, Katja Ekroll

Bækkelagets SK

24:39

20

Brænden, Ida

Raumar Orientering

32:44











D21 Heat 2





1

Wigemyr, Tone

Bækkelagets SK

20:21

2

Sandstad, Hanne

Freidig

22:09

3

Johansson, Emma

NTNUI

22:36











D21 Heat 3





1

Jahren, Silje Ekroll

Raumar Orientering

20:34

2

Haldin, Vendula

Halden SK

20:44

3

Lind, Anne Johanne

IL Tyrving

21:16

15

Hovind, Anne Kamstrup

Raumar Orientering

26:55











H21 Heat 1





1

Vister, Martin

Indre Østfold OK

19:27

2

Axelsson, Erik

Halden SK

19:52

3

Karlsson, Mattias

Halden SK

20:02











H21 Heat 2





1

Oskarsson, Nicholas

Lillomarka OL

20:08

2

Johansen, Per Harald Havnen

Varegg Fleridrett

20:39

3

Bråten, Vetle Ruud

Raumar Orientering

20:53

15

Rustad, Eirik

Raumar Orientering

23:45











H21 Heat 3





1

Kaas, Carl Waaler

Bækkelagets SK

19:14

2

Nørbech, Torgeir

IL Tyrving

20:00

3

Andersen, Jostein

Kristiansand OK

20:44











H21 Heat 4





1

Omdal, Hans Gunnar

Kristiansand OK

20:07

2

Ekeberg, Bjørn

IL Tyrving

20:19

3

Lundanes, Ivar

Frol IL

20:59

4

Hovind, Eirik Kamstrup

Raumar Orientering

21:14

14

Lund, Øyvind

Raumar Orientering

22:42

26

Tømta, Trygve

Raumar Orientering

26:28



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline