Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Anna og Anne-Grete fortsatte med gode løp hele uka

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 18. Jan 2015

Publisert 17.juli 2011



Anna og Anne-Grete fortsatte å holde seg høyt på listene også de tre siste dagene av 6-days of Austria.Annas liste er andre-, tredje- og andreplass. Fjerde plass i det fjerde løpet og to andreplasser i de to siste er resultatene til Anne-Grete disse tre siste dagene.Jan hevet seg litt ekstra på dag fem da han ble nr.20.





RESULTATER




14.juli









M55







1

Anssi Juutilainen

SK Vuoksi

Finland

47:56

2

Mario Ammann

OLG St.Gallen/Appenzell

Switzerland

51:42

3

Josef Hones

HSV Ried

Austria

53:52

32

Jan Sveen

Active Travel Norway

Norway

1:24:40













W12 Shadow







1

Laura Andersen

Aarhus 1900 Orientering

Denmark

38:04

2

Anna Austad Sveen

Active Travel Norway

Norway

40:37

3

Maria Bianca Dallera

Orisasso

Italy

54:08













W18







1

Yulia Shutkovskaya

Orienteering Como

Italy

41:54

2

Sandrine Müller

Ski-World.ch

Switzerland

42:16

3

Anna Simkovics

OLC Wienerwald

Austria

52:04

15

Stine Austad

Active Travel Norway

Norway

2:15:36













W21B







1

Tereza Skládanková

Czech ARDF Team

Czech Republic

59:40

2

Anne Grethe Gustavsen

Nittedal orientering

Norway

1:01:49

3

Outi Siirola

Hyvinkään Rasti

Finland

1:05:56

4

Anne-Grete Austad

Active Travel Norway

Norway

1:08:17























15.juli









M55







1

Anssi Juutilainen

SK Vuoksi

Finland

28:59

2

Bent Galborgen

Skaukameratene OL

Norway

33:28

3

Peter Sorensen

Politiets Idraetsforening

Denmark

33:34

20

Jan Sveen

Active Travel Norway

Norway

45:30













W12 Shadow







1

Laura Andersen

Aarhus 1900 Orientering

Denmark

34:03

2

Elena Fillinger

Köpenicker Sport Club

Germany

35:40

3

Anna Austad Sveen

Active Travel Norway

Norway

41:01













W18







1

Sandrine Müller

Ski-World.ch

Switzerland

26:58

2

Yulia Shutkovskaya

Orienteering Como

Italy

30:17

3

Resi Rathmann

SV Schmalkalden 04

Germany

33:24

16

Stine Austad

Active Travel Norway

Norway

1:44:26













W21B







1

Tereza Skládanková

Czech ARDF Team

Czech Republic

30:34

2

Anne-Grete Austad

Active Travel Norway

Norway

37:17

3

Outi Siirola

Hyvinkään Rasti

Finland

39:23























16.juli









H55







1

Anssi Juutilainen

SK Vuoksi

Finland

45:00

2

Philip Eeles

Southampton Orienteering

United Kingdom

49:58

3

Mario Ammann

OLG St.Gallen/Appenzell

Switzerland

50:07



Jan Sveen

Active Travel Norway

Norway

mp













W12 Shadow







1

Elena Fillinger

Köpenicker Sport Club

Germany

39:21

2

Anna Austad Sveen

Active Travel Norway

Norway

41:14

3

Laura Andersen

Aarhus 1900 Orientering

Denmark

47:00













W18







1

Sandrine Müller

Ski-World.ch

Switzerland

38:52

2

Anna Simkovics

OLC Wienerwald

Austria

41:04

3

Yulia Shutkovskaya

Orienteering Como

Italy

42:21

12

Stine Austad

Active Travel Norway

Norway

01:47













W21B







1

Tereza Skládanková

Czech ARDF Team

Czech Republic

34:55

2

Anne-Grete Austad

Active Travel Norway

Norway

38:51

3

Outi Siirola

Hyvinkään Rasti

Finland

40:58



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline