Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Gode ullensakerjenter i Elgdilten

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 18. Jan 2015

Publisert 13.juni 2011



Flere av ullensakerjentene fikk gode plasseringer i Elgdilten ved Espa. Stine ble nr.8 i D17C, Turid nr.11 i D17AK, Mari nr.5 i D13-16N og Silje nr.3 i D21. Terrenget bød på langt flere høydekurver enn ved Rokosjøen, likevel var terrenget ganske diffust mange steder, og bød på krevende orientering. Seniorherrene våre tok en pause mandag etter to konkurransedager.



For juniorene var løpet siste jr-VM uttak, men Sondre klarte ikke å løpe seg inn i VM-diskusjonen. Det gjorde kanskje klubbvenninne Oda Wennemo fra Gjerdrum, som ble nr.5 i jenteklassen.

RESULTATER



D17-20





1

Audhild Bakken Rognstad

Lillehammer OK

55:36

2

Ane Sofie Næss Bjørgul

Halden SK

55:42

3

Silje Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

56:43

4

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

56:59

5

Oda Wennemo

Raumar Orientering

57:26

6

Therese Haare

Konnerud IL

58:28

13

Trine Breen

Raumar Orientering

63:20

36

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

73:33

46

Nina Jeanette Tollehaug

Raumar Orientering

81:29

51

Synnøve Beitnes

Raumar Orientering

89:15











H17-20





1

Yngve Skogstad

Frol IL

53:49

2

Martin Vister

Järla Orientering

54:14

3

Jo Forseth Indgaard

Frol IL

54:17

4

Eskil Kinneberg

Raumar Orientering

54:31

5

Hans Petter Mathisen

NTNUI

56:01

6

Ivar Lundanes

Frol IL

56:18

18

Håvard Haga

Raumar Orientering

63:41

24

Magne Haga

Raumar Orientering

64:16

43

Johan Hoel

Raumar Orientering

71:35

55

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

74:21











D13-14





1

Olaussen,Marie

Fredrikstad SK

27:37

2

Narum,Dorte

Vallset/Stange, OL

27:43

3

Fiskum,Astrid

Tyrving, IL

28:42

9

Bråten,Tiril Ruud

Raumar Orientering

33:52

31

Hagen,Emilie Johanne

Raumar Orientering

44:16











D13-16N





1

Solstad,Hanna Eide

Tyrving, IL

26:16

2

Dirro,Marian

Måren OK

31:30

3

Nordvik,Silje Marie

Asker SK

33:44

4

Sivertsgård,Andrea R

Fossum IF

33:47

5

Beitnes,Mari

Raumar Orientering

40:57











D17AK





1

Nordbrøden,Hanna

Halden SK

43:09

2

Sandstad,Isa Mari

Frol IL

44:31

3

Lande,Julie Finsrud

Eidskog OL

44:51

10

Strand,Kari

Lierbygda O-lag

53:24

11

Hovind,Turid Kamstrup

Raumar Orientering

53:32

17

Engen,Linda

Raumar Orientering

59:10

18

Austad,Anne-Grete

Raumar Orientering

59:47











D17C





1

Gullord,Kjersti

Gjø-Vard OL

34:43

2

Dahl,Mari Brøndbo

Vallset/Stange, OL

35:41

3

Rudi,Gunn Elin

Hadeland OL

36:52

8

Austad,Stine

Raumar Orientering

42:44











D55





1

Dæhli,Lis

Løten O-Lag

51:45

2

Haug,Mona Bugge

Vallset/Stange, OL

54:02

3

Forseth,Magnhild

Frol IL

54:54

10

Hovind,Kari Kamstrup

Raumar Orientering

86:17











H55





1

Ekeberg,Per Kristian

Tyrving, IL

47:28

2

Hovi,Harald

Skien OK

49:21

3

Løvtjernet,Roar

Brandval/Kongsvinger

51:39

15

Hovind,Tron Erik

Raumar Orientering

61:56

20

Sveen,Jan

Raumar Orientering

79:25











N-åpen







Engen,Daniel

Raumar Orientering

22:19



Sveen,Anna Austad

Raumar Orientering

33:51



Sønsterudbråten,Pernille

Raumar Orientering

20:30



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline