Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

AOOK tok ledelsen i Unionsmatchen

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 18. Jan 2015

Publisert 7.juni 2011



Akershus og Oslo tok en soleklar ledelse etter første dag av Unionsmatchen 2011. Tiril viste seg plassen på laget verdig da hun ble nr.18, og ble femte beste løper fra AOOK. AOOK fikk to klassevinnere i Andrine Benjaminsen og Elias T. Mølnvik, mens Østfolds Marie Olaussen og Västergötlands Ivar Sörqvist vant de to andre klassene.






RESULTATER



H13-14





1.

Ivar Sörqvist

Västergötland

33:25

2.

Audun Heimdal

Buskerud

34:48

3.

Rasmus Arfvedson

Göteborg

36:07

4.

Vegard Gulbrandsen

Oslo og Akerhus

36:27

8.

Anders Haga

Oslo og Akerhus

39:12

10.

Ola Løvald Bråten

Oslo og Akerhus

41:10

18.

Gjermund Tørnqvist Halden

Oslo og Akerhus

44:06

20.

Ulrik Astrup Arnesen

Oslo og Akerhus

44:41

32.

Amund Hoel

Oslo og Akerhus

55:36

36.

Eivind Øfsthus Gravir

Oslo og Akerhus

57:37











H15-16





1.

Elias T. Mølnvik

Oslo og Akerhus

40:22

2.

Gustaf Sparrevik

Göteborg

41:56

3.

Sigur Heggedal

Buskerud

42:00

5.

Anders Sommerstad Juveli

Oslo og Akerhus

42:48

9.

Olai Stensland Lillevold

Oslo og Akerhus

46:22

11.

Vetle Christiansen

Oslo og Akerhus

46:24

14.

Jonas Madslien Bakken

Oslo og Akerhus

48:50

31.

Magne Jutulstad

Oslo og Akerhus

63:28











D13-14





1.

Marie Olaussen

Østfold

30:10

2.

Kristin Helland-Hansen

Oslo og Akerhus

30:57

3.

Jenny Bredfelt

Skåne och Halland

32:08

4.

Kristin Brekke

Oslo og Akerhus

32:30

7.

Siri Grandal

Oslo og Akerhus

35:36

16.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Oslo og Akerhus

39:41

18.

Tiril Ruud Bråten

Oslo og Akerhus

39:59

29.

Nora Synnøve Woxholth

Oslo og Akerhus

44:15

42.

Anniken Eriksrud Karlsen

Oslo og Akerhus

56:11











D15-16





1.

Andrine Benjaminsen

Oslo og Akerhus

40:05

2.

Nina Asheim Birkeland

Østfold

41:52

3.

Kaja Winsnes Nordhagen

Oslo og Akerhus

45:05

5.

Ingrid Gulbrandsen

Oslo og Akerhus

46:08

13.

Solveig Hegstad Krüger

Oslo og Akerhus

54:16

18.

Karoline Sønsterudbråten

Oslo og Akerhus

56:18

23.

Selma Øfsthus Gravir

Oslo og Akerhus

58:37

31.

Ragnhild Hjermstad

Oslo og Akerhus

63:53



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline