Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Skiorienteringsmesterskapene avsluttet med stafetter

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 24. Jan 2015

Publisert 6.februar 2011



Ski-o-mesterskapene ved Sjusjøen ble avsluttet med stafetter. I juniorklassen for menn vant Sverige dobbeltseier, mens Norge 1 med Eskil Kinneberg på siste etappe ble nr.4. Sondre gikk siste etappe på Norge 2 som ble nr.10. I damenes juniorklasse ble det norsk seier. I ungdomsklassene ble det seier til guttene og sølv til jentene. I seniorklassene ble det bronse til damene og fjerdeplass til herrene.



RESULTATER



JWOC Men









1

Sweden team 1 (21)





1:10:57,5





Adam Karlsson

25:57,5

4

25:57,5

4



Anton Sjökvist

21:56,5

1

47:54,0

1



Daniel Svensson

23:03,5

2

1:10:57,5

1













2

Sweden team 2 (37)





1:12:30,2





Marcus Lundholm

25:56,0

3

25:56,0

3



Andreas Holmberg

23:56,3

3

49:52,3

3



Ulrik Larsson

22:37,9

1

1:12:30,2

2













3

Finland team 1 (23)





1:13:18,9





Lauri Linnainmaa

24:09,0

1

24:09,0

1



Peter Sundelin

24:29,9

4

48:38,9

2



Tuomas Kotro

24:40,0

6

1:13:18,9

3













4

Norway team 1 (22)





1:15:49,3





Jørgen Madslien

26:40,3

6

26:40,3

6



Johannes Hov Høydal

24:46,7

5

51:27,0

4



Eskil Kinneberg

24:22,3

5

1:15:49,3

4













10

Norway team 2 (35)





1:22:04,6





Dag Lofthus

25:52,4

2

25:52,4

2



Emil Ahlbäck

28:03,2

10

53:55,6

9



Sondre Ruud Bråten

28:09,0

14

1:22:04,6

10



























EYOC Men









1

Norway EYOC team 1 (39)





1:19:09,7





Torstein Wang

26:43,1

8

26:43,1

8



Bjørnar Kvåle

26:42,6

9

53:25,7

7



Jonas Madslien Bakken

25:44,0

8

1:19:09,7

7













2

Russia EYOC team 1 (40)





1:24:53,6





Ivan Kulikov

27:02,6

9

27:02,6

9



Maxim Dmitriev

29:02,6

12

56:05,2

12



Dmitriy Shalakhin

28:48,4

15

1:24:53,6

11













3

Finland EYOC team 1 (44)





1:29:06,6





Santeri Aikio

27:49,1

11

27:49,1

11



Misa Tuomala

33:46,5

18

01:35,6

15



Trond Einar Pedersli

27:31,0

10

1:29:06,6

14



























JWOC Women









1

Norway team 1 (3)





1:01:03,2





Audhild Bakken Rognstad

21:27,5

1

21:27,5

1



Anna Ulvensøen

20:29,5

2

41:57,0

1



Barbro Kvåle

19:06,2

3

1:01:03,2

1













2

Finland team 1 (4)





1:01:04,1





Milka Leppäsalmi

21:47,3

4

21:47,3

4



Sonja Mörsky

20:18,8

1

42:06,1

2



Marjut Turunen

18:58,0

2

1:01:04,1

2













3

Sweden team 1 (1)





1:02:33,0





Bente Rost

21:39,0

2

21:39,0

2



Lisa Lindgren

22:23,6

8

44:02,6

5



Tove Alexandersson

18:30,4

1

1:02:33,0

3



























EYOC Women









1

Sweden EYOC team 1

6



1:09:59,





Evelina Wichbom

23:51,1

8

23:51,1

8



Hanna Eriksson

25:05,5

10

48:56,6

8



Frida Sandberg

21:03,0

5

1:09:59,6

8













2

Norway EYOC team 1 (16)





1:11:50,5





Gunvor Hov Høydal

23:58,9

9

23:58,9

9



Sigrid Ottestad Hansen

27:14,8

12

51:13,7

12



Andrine Benjaminsen

20:36,8

4

1:11:50,5

9













3

Russia EYOC team 1 (17)





1:16:13,3





Evgeniya Demeneva

24:15,6

10

24:15,6

10



Maria Fesenko

25:27,5

11

49:43,1

10



Ksenia Semenova

26:30,2

14

1:16:13,3

12



























EOC Men









1

Russia team 2 (74)





1:35:01,6





Vladimir Barchukov

33:43,9

4

33:43,9

4



Kirill Veselov

31:30,8

2

1:05:14,7

1



Eduard Khrennikov

29:46,9

3

1:35:01,6

1













2

Finland team 1 (63)





1:35:30,3





Janne Häkkinen

32:59,6

2

32:59,6

2



Olli-Markus Taivanen

33:02,7

4

1:06:02,3

2



Staffan Tunis

29:28,0

1

1:35:30,3

2













3

Sweden team 1 (61)





1:35:36,1





Johan Granat

32:41,2

1

32:41,2

1



Peter Arnesson

33:26,2

6

1:06:07,4

3



Erik Rost

29:28,7

2

1:35:36,1

3













4

Norway team 1 (62)





1:38:38,5





Øyvind Watterdal

36:30,3

10

36:30,3

10



Hans Jørgen Kvåle

31:14,3

1

1:07:44,6

5



Lars Moholdt

30:53,9

4

1:38:38,5

4



























EOC Women









1

Russia team 2 (58)





1:27:19,1





Anastasia Kravchenko

30:28,5

2

30:28,5

2



Mariya Kechkina

28:40,8

2

59:09,3

2



Alena Trapeznikova

28:09,8

3

1:27:19,1

1













2

Sweden team 1 (51)





1:28:16,3





Kajsa Richardsson

31:47,0

5

31:47,0

5



Josefine Engström

28:45,7

3

1:00:32,7

3



Helene Söderlund

27:43,6

2

1:28:16,3

2













3

Norway team 1 (55)





1:30:06,6





Marianne Mellbye Larsen

34:14,3

9

34:14,3

9



Stine Olsen Kirkevik

28:36,1

1

1:02:50,4

6



Marte Reenaas

27:16,2

1

1:30:06,6

3



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline