Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Anne feiret Gautes gull med et godt løp

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 26. Jan 2015

Publisert 10.juli 2010



Etter fredagens gull til Norge i jrVM, løp supporterne konkurranse i JWOCtour. Det ble to seire til gjerdrumsfamilien Sønsterudbråten, mens Anne var den eneste av ullensakerløperne som fortsatt klarte å prestere bra etter mange timer på samlingsplass.



RESULTATER



Løype 1B





1

Hjalmarsson,Christian

IFK Lindingö

33:44 + 00:00

2

Howald,Severin

OLG Herzogenbuchsee

33:49 + 00:05

3

Ridefelt,Mandus

OK Linne

36:34 + 02:50

44

Bråten,Sondre Ruud

Raumar Orientering

49:10 + 15:26

59

Wennemo,Åsmund

Raumar Orientering

52:31 + 18:47

67

Bråten,Terje

Raumar Orientering

55:04 + 21:20

89

Kinneberg,Aslak

Raumar Orientering

1:16:00 + 42:16











Løype 3B





1

Sønsterudbråten,Ståle

Raumar Orientering

24:07 + 00:00

2

Fremstad,Lars

Larvik OK

29:04 + 04:57

3

Erik,Haare

Konnerud IL

29:29 + 05:22

6

Kymalainen,Sanni

Tampereen Pyrinto

31:07 + 07:00

7

Hovind,Anne Kamstrup

Raumar Orientering

31:16 + 07:09

24

Hovind,Tron Erik

Raumar Orientering

36:25 + 12:18

25

Kinneberg,Vilde

Raumar Orientering

36:36 + 12:29

27

Hovind,Turid Kamstrup

Raumar Orientering

37:38 + 13:31

29

Kinneberg,Lene

Raumar Orientering

37:45 + 13:38

39

Bråten,Trine Ruud

Raumar Orientering

40:57 + 16:50











Løype 5





1

Sønsterudbråten,Karoline

Raumar Orientering

27:59 + 00:00

2

Larsen,Ann Cathrine

OK Gorm

28:56 + 00:57

3

Jørgensen,Jacob Skaanning

Silkeborg OK

29:30 + 01:31

9

Bråten,Tiril Ruud

Raumar Orientering

33:02 + 05:03











Løype 6





1

Gjesdal,Jonas

Varegg Fleridrett

19:03 + 00:00

2

Ridefelt,Johannes

OK Linne

21:30 + 02:27

3

Hagner,Clara Bagger

Silkeborg OK

25:08 + 06:05

8

Larsson,Robin

Raumar Orientering

28:06 + 09:03

17

Hovind,Kari Kamstrup

Raumar Orientering

37:16 + 18:13



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert avIdrettenOnline