Ullensaker Orienteringslag

Ullensaker Orienteringslag

Silje får løpe sprint og langdistanse i EM

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 10. Mai 2016

Første gang publisert 10.mai 2016



Da det komplementerende uttaket til EM i Tsjekkia kom på mandag, var Siljes navn på listene. Hun har ikke fått løpt noen av kvalifiseringsløpene i Norge, men ble likevel tatt ut. Trolig er det VM-resultatet og innsatsen i verdenscupfinalen i fjor som sammen med innsatsen i Polen nylig, gjorde at Norges Orienteringsforbund fant henne verdig en plass i troppen.

Uttak EM i Tsjekkia 21. – 28. mai:

Herrer
Emil Ahlbäck, Fossum IF - sprint
Magne Dæhli, Halden SK – lang, mellom, stafettgruppe skog
Jo Forseth Indgaard, Frol IL – lang, mellom, stafettgruppe skog
Carl Godager Kaas, Bækkelagets SK – lang, mellom, stafettgruppe skog
Eskil Kinneberg, IFK Göteborg – sprintstafett, lang, stafettgruppe skog
Olav Lundanes, Halden SK – lang, mellom, stafettgruppe skog
Jon Aukrust Osmoen, NTNUI – sprint, lang, stafettgruppe skog
Trond Einar Moen Pedersli, OL Trollelg – sprint
Gaute Hallan Steiwer, Lillomarka OL – sprint, mellom
Håkon Jarvis Westergård, Järla IF OK – sprint, mellom, stafettgruppe skog
Øystein Kvaal Østerbø, IFK Lidingö – sprint, sprintstafett

Damer
Sigrid Alexandersen, Fossum IF – sprint, mellom, stafettgruppe skog
Marianne Andersen, Kristiansand OK – sprintstafett, mellom, stafettgruppe skog
Heidi Østlid Bagstevold, Fredrikstad SK – lang, mellom, stafettgruppe skog
Ida Marie Næss Bjørgul, Halden SK – lang, mellom, stafettgruppe skog
Lone Karin Brochmann, Bækkelagets SK - sprint
Silje Ekroll Jahren, Sävedalens AIK – sprint, lang, stafettgruppe skog
Emma Johansson, Fredrikstad SK – mellom, lang, stafettgruppe skog
Ingjerd Myhre, Järla IF OK – sprint, lang, mellom, stafettgruppe skog
Anne Margrethe Hausken Nordberg, Nydalens SK – sprintstafett, lang
Nikoline Ekeberg Schjerve, Bækkelagets SK – sprint


0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline