Hovedløpet: To bronsemedaljer til Raumar, 21.plass for Synnøve

Postet av Ullensaker Orienteringslag den 26. Jan 2015

Publisert 10.august 2010



Synnøve var eneste ullensakerløper i årets Hovedløp som ble arrangert i Trondheim tirsdag formiddag. Hun lyktes ikke helt på langdistansen i trøndermyrene, og måtte ta til takke med en 21.plass i D16. Raumar gjorde det godt som tropp, med to bronsemedaljer og to 5.plasser. Bronse til Karoline Sønsterudbråten og Magne Haga, og femteplasser til Line Maria Haugen Melby og Vetle Christiansen




RESULTATER



D14





1

Løvald, Kaja Bråten

Asker SK

29:33

2

Mølnvik, Gina

Freidig, SPK

31:03

3

Sønsterudbråten, Karoline

Raumar Orientering

31:06

4

Blomseth, Natalie

Lillomarka OL

31:16

5

Andersen, Nora Hui

Hamar OK

32:19

6

Sæther, Frida

Freidig, SPK

32:43











D15





1

Bråten, Synnøve

Vegårshei IL

33:20

2

Narum, Eldbjørg

Vallset/Stange, OL

33:54

3

Benjaminsen, Andrine

Lillomarka OL

35:28

20

Kinneberg, Vilde

Raumar Orientering

46:15

27

Vegheim, Mari

Raumar Orientering

50:47

36

Breen, Silje

Raumar Orientering

55:54











D16





1

Fremstad, Runa

Larvik OK

39:00

2

Rundhaug, Mathilde

Mo OK

39:20-

3

Høydal, Gunvor Hov

Fossum IF

42:32-

4

Jørgensen, Live Bredholt

Sandefjord OK

44:03-

5

Melby, Line Maria Haugen

Raumar Orientering

44:14-

6

Kollerud, Siri

Lillomarka OL

45:35

21

Beitnes, Synnøve Støverud

Raumar Orientering

54:01











H14





1

Kollerud, Steinar

Lillomarka OL

28:19

2

Kvisle, Erland

Asker SK

28:27

3

Sundsvik, Stian

Frol IL

29:19











H15





1

Heggedal, Sigur

Kongsberg OL

32:46

2

Bakken, Jonas Madslien

Nydalens SK

33:24

3

Sølberg, Andreas

Leik, IL

34:35

4

Nilsen, Jon

Vegårshei IL

35:30

5

Christiansen, Vetle

Raumar Orientering

37:35

6

Høydal, Eivind

Nydalens SK

39:08











H16





1

Melsom, Borger

Fossum IF

38:58

2

Moen Pedersli, Trond Einar

Trollelg, OL

41:52

3

Haga, Magne

Raumar Orientering

41:54

4

Sandven, Sindre

Notodden OL

43:44

5

Drage, Mathias

Kongsberg OL

45:02

6

Sirum, Paul

Frol IL

45:05

18

Hoel, Johan

Raumar Orientering

50:26

37

Wennemo, Åsmund

Raumar Orientering

57:36



0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline