To konkurranser på lørdag i Bergen
Postet av Ullensaker Orienteringslag den 2. Jan 2015
Bergen Sprint Camp fortsatte lørdag med to konkurranser. Først en ordinær bysprint rundt Rothaugen nord i Bergen sentrum. Seinere på dagen ble det løpt sløyfeorientering i en konkurranse som ble gitt betegnelsen Urban-O. Sløyfene gikk fra Skansedammen i Bergen sentrum.
Resultater Bysprint
D17-18 | |||
1. | Rognsvåg, Ingunn | Varegg Fleridrett | 20:06 |
2. | Vassend, Tonje | Porsgrunn OL | 20:35 |
3. | Laurantsen, Line | Varegg Fleridrett | 21:00 |
4. | Hoff Hagen, Marte | Byåsen IL | 21:09 |
5. | Westli Andersen, Evine | Løten o-lag | 21:23 |
6. | Trømborg, Åsne Skram | Kongsberg OL | 21:54 |
15. | Bråten, Tiril Ruud | Raumar Orientering | 25:00 |
D21 | |||
1. | Lind, Anne Johanne | Nydalens SK | 16:53 |
2. | Fasting, Mari | Halden SK | 16:55 |
3. | Vinogradova, Galina | Alfta-Ösa OK | 17:01 |
4. | Fjellanger, Kristine | Varegg Fleridrett | 17:26 |
5. | Narum, Marte | Konnerud IL | 18:01 |
6. | Jurenikova, Eva | Halden SK | 18:47 |
17. | Brænden, Ida | Raumar Orientering | 25:17 |
H21 | |||
1. | Høye, Andreas | Fredrikstad SK | 18:03 |
2. | Strain, Murray | Interlopers | 18:10 |
3. | Østerbø, Øystein Kvaal | IFK Lidingö SOK | 18:13 |
4. | Boström, Mårten B | Finland | 18:24 |
5. | Lazdauskas, Karolis | Kristiansand OK | 18:38 |
6. | Bøen, Christian | Kristiansand OK | 19:00 |
8. | Podzinski, Rafal | Raumar Orientering | 19:19 |
Bråten, Sondre Ruud | Raumar Orientering | DSQ |
Resultater Urban-O
Damer | A | B | C | D | E | |
1. | Fasting, Mari | 5:27 (1) | 4:40 (1) | 5:06 (2) | 4:49 (1) | 5:48 (1) |
2. | Jurenikova, Eva | 5:41 (3) | 5:11 (3) | 5:26 (4) | 5:26 (7) | 6:15 (5) |
3. | Vinogradova, Galina | 6:01 (7) | 5:39 (13) | 5:26 (4) | 5:05 (2) | 6:11 (2) |
41. | Sønsterudbråten, Karoline | 7:47 (39) | 6:40 (40) | 6:55 (32) | 7:10 (43) | 7:56 (37) |
43. | Bråten, Tiril Ruud | 7:36 (34) | 6:23 (34) | 7:09 (36) | 7:28 (52) | 8:38 (46) |
58. | Brænden, Ida | 8:34 (51) | 10:52 (75) | 7:42 (46) | 6:43 (37) | 10:08 (66) |
67. | Sønsterudbråten, Mathilde | 8:38 (52) | 8:59 (70) | 9:27 (69) | 10:08 (71) | 11:04 (72) |
Herrer | A | B | C | D | E | |
1. | Østerbø, Øystein Kvaal | 4:45 (3) | 3:56 (1) | 4:14 (2) | 4:12 (1) | 5:19 (8) |
2. | Berzell, Erik | 4:51 (4) | 4:07 (2) | 4:29 (5) | 4:24 (5) | 5:10 (4) |
3. | Boström, Mårten B | 4:40 (1) | 4:14 (8) | 4:35 (8) | 4:16 (2) | 5:05 (2) |
10. | Podzinski, Rafal | 5:08 (18) | 4:38 (21) | 4:43 (13) | 4:27 (7) | 5:08 (3) |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ullensaker Orienteringslag
Treningsplan våren 2024
25.04.2024
Oppstart orientering onsdag 3. april
12.03.2024
Saksdokumenter til årsmøtet for 2023
30.01.2024
Innkalling til årsmøte for 2023
09.01.2024
Verdens orienteringsdag (WOD) 2023
16.05.2023