Sondre tatt ut på landslaget i ski-o
Postet av Ullensaker Orienteringslag den 30. Jan 2015
Publisert 12.mai 2010
Sondre fikk godt betalt for å ha vært med i kvalifiseringsløpene til juniorVM i skiorientering i vinter. Nå er han tatt ut på forbundets juniorlandslag.
GRATULERER SONDRE!
I tillegg er Anne, Eirik og Vetle alle tatt ut i hospitantgruppa for senior.
Her er hele uttaket slik orienteringsforbundet har offentliggjort det.:
Elite gruppe
Menn
Hans Jørgen Kvåle, Hadeland, O-lag
Lars Hol Moholdt, Wing OK
Eivind Tonna, Lillomarka O-lag
Øyvind Watterdal, Tønsberg og omegn
Kvinner
Marte Reenaas, Wing OK
Landslagssjef: Anders Hauge tlf: 90603709
Landslagstrener: Tommy Jauhojärvi tlf: 97672787
A- gruppe
Menn
Sindre Jansson Haverstad, Lierbygda O-lag
Ove Sætra, Asker SK Eirik Watterdal, Tønsberg og Omegn
Kvinner
Marianne Mellby Larsen, Asker SK
Kontaktperson:
Jan Arild Johnsen tlf: 90165680
Hospitant gruppe senior
Menn
Vetle Rud Bråten, Raumar O-lag
Eirik Kamstrup Hovind, Raumar O-lag
Rasmus Korvald Skåre, Nydalens SK
Øystein Kvaal Østerbø, Wing OK
Kvinner
Marie Asprusten, Sandefjord OK
Anne Kamstrup Hovind, Raumar O-lag
Stine Olsen Kirkevik, Asker SK
Kontaktperson:
Jan Arild Johnsen tlf: 90165680
Junior gruppe
Menn
Sondre Ruud Bråten, Raumar O-lag
Johannes Hov Høydal, Fossum IF
Eskil Kinneberg, Raumar O-lag
Dag Lofthus, Lillehammer OK
Jørgen Madslien, Nydalens SK
Kvinner
Synne Baklid, Konnerud IL
Maren Haverstad, Lierbygda O-lag
Barbro Kvåle, Hadeland O-lag
Anna Ulvensøen, Tønsberg & omegn
Marta Ulvensøen, Tønsberg & omegn
Trenere:
Marte Reenaas tlf: 92263853
Hannele Tonna: tlf: 41161220
Junior hospitanter
Kvinner
Annette Fjeldheim, Konnerud IL
Gunnvor Hov Høydal, Fossum IF
Sondre fikk godt betalt for å ha vært med i kvalifiseringsløpene til juniorVM i skiorientering i vinter. Nå er han tatt ut på forbundets juniorlandslag.
GRATULERER SONDRE!
I tillegg er Anne, Eirik og Vetle alle tatt ut i hospitantgruppa for senior.
Her er hele uttaket slik orienteringsforbundet har offentliggjort det.:
Elite gruppe
Menn
Hans Jørgen Kvåle, Hadeland, O-lag
Lars Hol Moholdt, Wing OK
Eivind Tonna, Lillomarka O-lag
Øyvind Watterdal, Tønsberg og omegn
Kvinner
Marte Reenaas, Wing OK
Landslagssjef: Anders Hauge tlf: 90603709
Landslagstrener: Tommy Jauhojärvi tlf: 97672787
A- gruppe
Menn
Sindre Jansson Haverstad, Lierbygda O-lag
Ove Sætra, Asker SK Eirik Watterdal, Tønsberg og Omegn
Kvinner
Marianne Mellby Larsen, Asker SK
Kontaktperson:
Jan Arild Johnsen tlf: 90165680
Hospitant gruppe senior
Menn
Vetle Rud Bråten, Raumar O-lag
Eirik Kamstrup Hovind, Raumar O-lag
Rasmus Korvald Skåre, Nydalens SK
Øystein Kvaal Østerbø, Wing OK
Kvinner
Marie Asprusten, Sandefjord OK
Anne Kamstrup Hovind, Raumar O-lag
Stine Olsen Kirkevik, Asker SK
Kontaktperson:
Jan Arild Johnsen tlf: 90165680
Junior gruppe
Menn
Sondre Ruud Bråten, Raumar O-lag
Johannes Hov Høydal, Fossum IF
Eskil Kinneberg, Raumar O-lag
Dag Lofthus, Lillehammer OK
Jørgen Madslien, Nydalens SK
Kvinner
Synne Baklid, Konnerud IL
Maren Haverstad, Lierbygda O-lag
Barbro Kvåle, Hadeland O-lag
Anna Ulvensøen, Tønsberg & omegn
Marta Ulvensøen, Tønsberg & omegn
Trenere:
Marte Reenaas tlf: 92263853
Hannele Tonna: tlf: 41161220
Junior hospitanter
Kvinner
Annette Fjeldheim, Konnerud IL
Gunnvor Hov Høydal, Fossum IF
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ullensaker Orienteringslag
Treningsplan våren 2024
25.04.2024
Oppstart orientering onsdag 3. april
12.03.2024
Saksdokumenter til årsmøtet for 2023
30.01.2024
Innkalling til årsmøte for 2023
09.01.2024
Verdens orienteringsdag (WOD) 2023
16.05.2023