Tiril på andre første dag av O-treff 08
Postet av Ullensaker Orienteringslag den 13. Jan 2008
Første gang publisert 13.januar 2008
Tiril var den av våre som imponerte mest første konkurransedag av O-treff 08. Tiril gikk en god ski-o-konkurranse og endte på en sterk 2.plass, snaue tre minutter bak Ingrid Landmark Tandrevold. I konkurransen var det innlagt uoffisielt hovedløp for hovedløpsklassene. Sondre gikk inn til en flott bronsemedalje i H15. Gjerdrumsgutten Eskil Kinneberg vant H16 i utklassingsstil.
Trine viste gode skiferdigheter da hun vant D17AK. Juniorene nådde ikke helt opp i jrVM-kvalifiseringen, og må forbedre seg kraftig søndag, for å komme i betraktning når lagene til jrVM skal tas ut.
RESULTATER
D10-1211 deltakere | ||
1 Ingrid Landmark Tandrevold | Fossum If | 22:33 |
2 Tiril Ruud Bråten | Raumar O L | 25:30 |
3 Guro Tollefsen | Ok Øst | 27:17 |
4 Karoline Sønsterudbråten | Raumar O L | 31:02 |
5 Thea Sildnes Baklid | Konnerud Il | 31:32 |
. | ||
D168 deltakere | ||
1 Ingjerd Myhre | Kongsb OL | 49:17 |
2 Unni Øygard | Løten Ok | 54:13 |
3 Heidi Engelstad | Hein O L | 55:46 |
4 Berit K Lima | Ålgård Ok | 58:41 |
5 Turid Kamstrup Hovind | Raumar OL | 62:19 |
. | ||
D17-2018 deltakere | ||
1 Anette Baklid | Konnerud Il | 56:32 |
2 Mathilde Korvald Skaare | NTNUI | 57:09 |
3 Maren Janson Haverstad | Lierbygda Ok | 57:13 |
4 Barbro Kvåle | Hadeland OL | 57:14 |
5 Kari Svingheim | Lillomarka | 59:16 |
6 Synne Baklid | Konnerud Il | 60:51 |
7 Anne Kamstrup Hovind | Raumar OL | 61:48 |
. | ||
D17AK4 deltakere | ||
1 Trine Ruud Bråten | Raumar OL | 42:58 |
2 Hanna Lindseth | Il Tyrving | 46:21 |
3 Synnøve Nybø | Konnerud Il | 49:36 |
. | ||
H17-2027 deltakere | ||
1 Hans-Jørgen Kvåle | Hadeland OL | 56:49 |
2 Sindre Janson Haverstad | Lierbygda Ok | 58:11 |
3 Rasmus Korvald Skaare | Nydalen SK | 60:45 |
4 Jonas Juveli | Lillomarka | 62:53 |
5 Gaute W. Hallan Steiwer | Lillomarka | 63:15 |
6 Morten Urdal Bakke | Kongsberg | 66:00 |
7 Eirik Rustad | Raumar OL | 66:38 |
8 Vetle Ruud Bråten | Raumar OL | 69:47 |
. | ||
H15 8 deltakere | ||
1 Eirik Skoglund Godal | Lillomarka | 40:41 |
2 Dag Lofthus | Lillehammer | 42:11 |
3 Sondre Ruud Bråten | Raumar OL | 47:13 |
4 Adrian Opheim | Måren | 48:16 |
5 Erik Trøen | Lierbygda Ok | 49:34 |
6 Emil Ahlbeck | Fossum If | 51:17 |
7 Nikolai K Skaare | Nydalen SK | 59:02 |
8 Håkon Njåstein | Tyrving Il | 68:47 |
Kommentarer
Logg inn for å skrive en kommentar.
Siste fra Ullensaker Orienteringslag
Treningsplan våren 2024
25.04.2024
Oppstart orientering onsdag 3. april
12.03.2024
Saksdokumenter til årsmøtet for 2023
30.01.2024
Innkalling til årsmøte for 2023
09.01.2024
Verdens orienteringsdag (WOD) 2023
16.05.2023